Teplota v uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 28.09.10 21:13
Teplota v uchu

Ahoj, nevite nekdo, kdyz merim usnim teplomerem teplotu, zda se ma take odecitat??nebo je to uz finalni teplota. Diky

Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 28.09.10 21:14

Já mám taky ušní teploměr a je na něm napsaná tabulka s „normálními“ hodnotami v uchu, na čele.. Ale myslím, že nejlepší je znát normální hodnotu dítěte a pak spíš porovnat s tím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.10 21:19

Jo, jo, lepsi zmerit normalne a pak porovnat. Vetsinou se odecita, u nas cca - 5 st.

Bébka
Neúnavná pisatelka 17973 příspěvků 28.09.10 22:10

Mně říkala Dr., že se odečítá jen v zadečku, v uchu a na čele ne.
Dneska zrovna bojujeme s teplotou. Ono to tak vychází, protože v zadečku jsem naměřila zhruba o půl stupně víc (před odečtením), než v uchu. Na čele nejmíň, ale to je taky nejmíň přesný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >