Reklama

Teplota v uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 28.09.10 21:13
Teplota v uchu

Ahoj, nevite nekdo, kdyz merim usnim teplomerem teplotu, zda se ma take odecitat??nebo je to uz finalni teplota. Diky

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 28.09.10 21:14

Já mám taky ušní teploměr a je na něm napsaná tabulka s „normálními“ hodnotami v uchu, na čele.. Ale myslím, že nejlepší je znát normální hodnotu dítěte a pak spíš porovnat s tím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.10 21:19

Jo, jo, lepsi zmerit normalne a pak porovnat. Vetsinou se odecita, u nas cca - 5 st.

Bébka
Neúnavná pisatelka 17973 příspěvků 28.09.10 22:10

Mně říkala Dr., že se odečítá jen v zadečku, v uchu a na čele ne.
Dneska zrovna bojujeme s teplotou. Ono to tak vychází, protože v zadečku jsem naměřila zhruba o půl stupně víc (před odečtením), než v uchu. Na čele nejmíň, ale to je taky nejmíň přesný.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >