Teploty už skoro týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzka2411
Povídálka 49 příspěvků 17.01.17 16:27
Teploty už skoro týden

Zdravím všechny, ráda bych znala další nározy, protože už nevím co si myslet.
Před týdnem jsem dceru (v únoru jí budou tři) vyzvedávala po obědě ze školky s teplotou 38,6, takže jsme jeli rovnou v doktorovi. Ten na ní nikde nic neshledal, takže s domluvou že druhý den přijedeme na odběr CRP jsme jeli domů. Druhý den CRP 21 a jinak nikde nic. Na teplotu jsme střídali Nurofen a Paralen po čtyřech hodinách. V pátek se nám přidala vodnatá rýma. Odpoledne jsem to už nevydržela a po manželově naléhání jsme zajeli na pohotovost. CRP 43 a závěr doktorky - zánět horních cest dýchacích a Ospen po 8 hodinách. Víkend jsme trávili mezi Nurofenem, Paralanem a Ospenem. Výsledek - dcera začala trochu pokašlávat, rýma tekla z nosu proudem a teploty neustále přes 38, ale naštěstí po sirupu trochu klesaly. V pondělí jsem zase klusala k doktorovi. Poslal nás pro jistotu na rentgen, zkontroval moč, ale kromě konstatování že asi jde opravdu o zánět honrích cest dýchacích, nic. Takže jsme zase změnili antibiotika. Teď máme sirup Fromilid po 8 hodinách. Teploty už sice máme „jen“ při probuzení, kolem třetí a pak večer, ale pořád přes 38.
A teď k mé otázce. Mám jít zase za lékařem a chtít podrobnějsí vyšetření nebo je to normální stav nemoci. takhle jsme to nikdy neměli a teploty takhle dlouho mi normální nepřijdou. Jak by jste postupovali vy?
Předem děkuji za odpovědi

Reakce:

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 17.01.17 17:10

Syn míval takové teploty i 5 dnů a až ten šestý klesaly, ale my na to nikdy neměli atb teploty byly i přes 39. Jestli nějak škaredě kašle, zašla bych na poslech, jinak nevím. Ale byla jsem taky zoufalá nám se to opakovalo asi 4× po sobě, taky jsem chtěla aspoň vzít krev, ale bylo mi řečeno, že to ty děti tak mají! Já bych brala pozitivně, že je rýma a trošku kašel, ony ty virózy mají u dětí takový horší průběh, někdy dlouho vysoké horečky a nic moc nemoc a naopak jen zvýšená a bývá těžší nemoc.

Mariana 22
Stálice 94 příspěvků 17.01.17 17:14

Ahoj něco podobného prodělávají teď obě moje děti (dcera 3 roky a syn 1 rok)teploty měli cca 10 dní (kolem těch 38.5)doktor říkal že se jich mohou držet až jedenáct dní, dcera má zánět horních cest dýchacích a zánět průdušek takže dostala atb.,kašle, má rýmu, kašel se jí prý bude držet až 3 týdny ale zánět by měl brzo odeznít.

Mariana 22
Stálice 94 příspěvků 17.01.17 17:16

A řekla bych že je to normální ale pokud se ti to nezdá tak pro klid bych asi šla k dr.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 17.01.17 17:36

Malej to mel nedavno taky, teploty 5 dni pak zacli klesat, rymu a k tomu pokaslaval nastesti sme to podchytili v zacatcich takze sme to prelecili brzo, dr rikala ze to mezi detma hodne radi vetsina se nevyhne antibiotikum.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >