Dětská oslava - kluk, 6 let, hry?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarka K
Závislačka 4004 příspěvků 16.01.17 15:46
Dětská oslava, kluk, 6 let, hry?

Ahoj,
prosím, prosím o radu.
Syn bude mít šesté narozeniny a tak dlouho mě ukecával, až jsem kývla na dětskou oslavu.
Na oslavě bude celkem 8 dětí (6 kluků, 2 holky). Bude se to konat v našem bytě, který není extra velký.
Chtěla bych mít připravený nějaký program alespoň na hodinu, jinak počítám s volnou zábavou.
Máte nějaké zajímavé tipy na hry? Házení míčků do koše, ochutnávání potravin se zavázanýma očima mě napadlo. Ale trochu se obávám, aby to pro ně nebyla už nuda…
napadlo mě malování na obličej. Jak byste se koukali na to, že by se vám děti vrátily z oslavy „počmáraný“? Budou tam i děti „cizích“ rodičů, tak nedokážu odhadnout reakce :nevim:
Moc děkuji.

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8211 příspěvků 16.01.17 16:20

Parkrat jsem byla na skautu a kluci ve vekove kategorii hrali radi treba hru, ze se shovala v mistnosti cokolada, deti treba vyhnat na chodbu, cokolade se necha videt kousicek, kdo ji najde nic nerika a jde si sednout na zidli. Nebo deti sedeji v krouzku a hazou kostkou, kdyz padne 6, tak ten dotycnej muze zacist jist tu cokoladu dokud nepadne 6 dalsimu, ale musi ji krajet priborem, ostatni zatim porad hazou, nebo deti si stoupnou do krouzku k sobe zady a roztahnou nohy, predkloni se, ruce svesi k zemi a koukaji se mezi svymi nohami do prostred krouzku, uvnitr je balonek, snazi se ho prohodit nekomu mezi nohama jako brankou, komu projde mic, vypadava. Nebo takovej ten americkej zvyk, jak se boucha do toho pytle sladkosti, nevim jak se to jmenuje. Jinak barvy na obliceji by mi nevadily.

Bambula6
Stálice 79 příspěvků 16.01.17 17:19

U nas vedlo karaoke a diskoteka.Pak ohnostroj na rozloucenou ;)

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 16.01.17 22:15

@Jarka K Ahoj, já dělala synovi k 6-tým narozeninám tématickou oslavu - piráti. Myslím, že maminky jsou předem smířené s tím, že děti přijdou vyzdobené… My nekreslili, ale tetovali :-)
Hry: přenášení penízků (lentilek) brčkem, punčocháče (silonky) do jedné nohavice míček, silonky dát na hlavu a srážet kuželky (hodím ti fotku), mumie -obalování toaleťákem, kreslení poslepu (měla jsem na velkém balícím papíru nakreslené obličeje - poslepu domalovávali), na papírku jsem měla napsané části těla (4 oči, 2 brady, 5 uší, 6 nohou…) děti losovali co budou kreslit - tady pozor, musíš mít více pytlíčků - hlava, obličej, tělo… Aby si děti nejprve nevytáhly 6 nohou a pak třeba 4 oči :-)tancování s míčkem mezi čelem… bylo toho mraky - musela bych se podívat do své „chytré“ knížky - pokud by si chtěla, napiš… napíšu ti více :-)

Jo a dávali jsme malé dárečky při odchodu jako poděkování že přišli :-)

Jase1
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 16.01.17 22:44

@Lucie_K taky nás čeká oslava, sice spíš „holčicí“ ale tvoje hry se mi líbí. Psala jsi o „chytré knížce“, dá se někde sehnat nebo kde jsi čerpala inspiraci :lol:

Jase1

Vloženo vícekrát

Příspěvek upraven 16.01.17 v 22:48

Jase1

Vloženo vícekrát

Příspěvek upraven 16.01.17 v 22:46

Jase1

Vloženo vícekrát

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 16.01.17 23:59

@Jase1 chytrá knížka :lol: To jsou moje zápisky… Různé hry - popsané mými poznámkami… Jsou to hodiny strávené na netu a buď v plném znění, nebo upravené podle toho na co ty hry potřebuju :-)

Jase1
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 17.01.17 07:15

@Lucie_K aha, já si to myslela :( :D no nic, taky zasednu k pc :mrgreen:

Jarka K
Závislačka 4004 příspěvků 17.01.17 07:41

@Lucie_K téma­tickou piráti, že jsi měla doplňky s pirátskou tématikou nebo jsi děti „namalovala“ jako piráty? Asi obojí?
ta hra s kuželkami se mi líbí. To by je mohlo bavit :palec: děkuji
a jestli se ti bude chtít, klidně přidej ještě nějaké tipy. Já na netu nic moc inspirativního nenašla, ale možná jen neumím pořádně hledat :nevim: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >