Reklama

Magformers - neprodáváte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 12.01.17 22:37
Magformers - neprodáváte někdo?

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemáte někdo doma magformers, který už nepoužíváte. Děti dostaly i nové sety, ale podle mne těm použitým nemůže nic být, je to téměř nerozbitné, takže jsem si říkala, že se poptám. díky

Reklama

Reakce:

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 12.01.17 22:51

Já kdysi objednávala kamarádce z Aliexpressu.. v řádu pár stovek, přišla celá kravice, byly tam i kola a opravdu jsou k nerozeznání od originálu.. Má je smíchané v jedné krabicic a nepoznáš rozdil.. :D jen cenu

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 12.01.17 22:53
@brulinka píše:
Já kdysi objednávala kamarádce z Aliexpressu.. v řádu pár stovek, přišla celá kravice, byly tam i kola a opravdu jsou k nerozeznání od originálu.. Má je smíchané v jedné krabicic a nepoznáš rozdil.. :D jen cenu

opravdu není poznat rozdíl? já mám právě strach - ony jsou někdy ty náhražky trochu jiné - nejdou třeba tak dobře do ruky, nefungují tak dobře… a děti to pak přestane všechno bavit. Takže při stavění není poznat rozdíl? Díky

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 12.01.17 22:58
@kadernice1 píše:
opravdu není poznat rozdíl? já mám právě strach - ony jsou někdy ty náhražky trochu jiné - nejdou třeba tak dobře do ruky, nefungují tak dobře… a děti to pak přestane všechno bavit. Takže při stavění není poznat rozdíl? Díky

opravdu ne.. hrála jsem si s tím dlouho, vše fungovalo stejně.. fakt jsem nepoznala která kostička je z ali a která originál. Byli moc spokojeni.. je to jedna z malá věcí která se fakt na Ali vyplatila.. stálo to do 600,– a přišla plná krabice o velikosti 25×15×15 a bylo to tam naštosované..

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 12.01.17 22:59

@kadernice1 my máme tedy dvě sady jen z ali, originál ne, takže nemžu srovnat, ale s kvalitou jsme spokojení, fakt to drží, je to super. k narozkám budu klukovi objednávat nějakou větší sadu, s různými tvary, máme zatím jen trojúhelníky, čtverce a jedny kolečka.

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 12.01.17 23:00
@brulinka píše:
opravdu ne.. hrála jsem si s tím dlouho, vše fungovalo stejně.. fakt jsem nepoznala která kostička je z ali a která originál. Byli moc spokojeni.. je to jedna z malá věcí která se fakt na Ali vyplatila.. stálo to do 600,– a přišla plná krabice o velikosti 25×15×15 a bylo to tam naštosované..

No díky moc, já už tam koukám, asi to tedy zkusím, nemáš náhodou ještě někde obrázek té krabice, kterou jsi koupila? Díky moc

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 12.01.17 23:02

@kadernice1 to nemám, ale byla to obyč krabice, bez potisku.. rozměry jsme psala pro představu kolik toho asi bylo..

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 12.01.17 23:02

Holky, moc díky, já se těch padělků bojím, jsem moc ráda, že si s tím tak hrají, tak jim to nechci nějak zprotivit, ale je-li Vaše zkušenost taková, zkusím to také tam.

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 12.01.17 23:03
@brulinka píše:
@kadernice1 to nemám, ale byla to obyč krabice, bez potisku.. rozměry jsme psala pro představu kolik toho asi bylo..

I tak díky, koukám tam na to, něco vyberu

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 13.01.17 12:12

Ještě obnovuji - pokud by někdo měl přímo tip na nějaký konkrétní typ z Aliexpresu, budu vděčná:-)

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 13.01.17 21:49

Třeba tady. cena slušná.. recenze dobré.. v recenzích jsou i fotky přimo od lidí..
 https://www.aliexpress.com/…9097072.html?…

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 13.01.17 21:50

Ale je tam toho spusta.. i víc kusů za nižší cenu..

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 13.01.17 21:51
@brulinka píše:
Ale je tam toho spusta.. i víc kusů za nižší cenu..

teda jako víc kusl za větší cenu ale v závěru to vychází levnější..

tasa
Echt Kelišová 8971 příspěvků 16.01.17 18:22
@brulinka píše:
Třeba tady. cena slušná.. recenze dobré.. v recenzích jsou i fotky přimo od lidí..
https://www.aliexpress.com/…9097072.html?…

Pecka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama