Reklama

termo podložka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monca1
Povídálka 12 příspěvků 18.07.09 15:26
termo podložka

Jak řešíte situaci když je v těchto vedrech mimčo propocené na zádech v kočárku?existuje třeba nějaká termo podložka,která by vsakovala pot?

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 18.07.09 16:37

Mám objednané tričko vlna-hedvábí, odvádí pot od těla dál, takže třeba do podložky. Kůže zůstane suchá.
Ale teď to venku vypadá, že ho nebudu potřebovat :evil:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 18.07.09 19:27

Mončo napadá mně jedině nějaká deka nebo vložka z merino vlny, ta by měla dobře absorbovat vlhkost.
Markéta

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.09 20:11

existuje podlozka Aerosleep jak do kocarku tak do autosedacky, nevim kdo ji vyrabi ale prodavala ji v Babystyle, cimz nedelam reklamu, jen ze jinde jsem ji nevidela. Nebo se optej ve Spuntiku ci Malviku, tam mi vzdycky dobre poradili.

Osobne kdyz vidim z jakych materialu jsou kocarky, tak bych se v tom taky potila jak kun. Jedine v cem se mi holky nepotily byly hluboke korby s bavlnou vevnitr, i kdyz mladsi byla pro hlavickou taky zpocena. Holky se potily v Quinny a ted i v Jane, o autosedackach MaxiCosi ani nemluvim a to jsem vybirala potah ne aby se mi libil, ale aby byl prijemny a hodne bavlneny a stejnak maji pod hlavou kolecko a to mam zkusenost od Cabrio po Rodi. hanka

Monca1
Povídálka 12 příspěvků 20.07.09 08:07

děkuji vám za návrhy budu hledat snad něco najdu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >