termo podložka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monca1
Povídálka 12 příspěvků 18.07.09 15:26
termo podložka

Jak řešíte situaci když je v těchto vedrech mimčo propocené na zádech v kočárku?existuje třeba nějaká termo podložka,která by vsakovala pot?

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 18.07.09 16:37

Mám objednané tričko vlna-hedvábí, odvádí pot od těla dál, takže třeba do podložky. Kůže zůstane suchá.
Ale teď to venku vypadá, že ho nebudu potřebovat :evil:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 18.07.09 19:27

Mončo napadá mně jedině nějaká deka nebo vložka z merino vlny, ta by měla dobře absorbovat vlhkost.
Markéta

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.09 20:11

existuje podlozka Aerosleep jak do kocarku tak do autosedacky, nevim kdo ji vyrabi ale prodavala ji v Babystyle, cimz nedelam reklamu, jen ze jinde jsem ji nevidela. Nebo se optej ve Spuntiku ci Malviku, tam mi vzdycky dobre poradili.

Osobne kdyz vidim z jakych materialu jsou kocarky, tak bych se v tom taky potila jak kun. Jedine v cem se mi holky nepotily byly hluboke korby s bavlnou vevnitr, i kdyz mladsi byla pro hlavickou taky zpocena. Holky se potily v Quinny a ted i v Jane, o autosedackach MaxiCosi ani nemluvim a to jsem vybirala potah ne aby se mi libil, ale aby byl prijemny a hodne bavlneny a stejnak maji pod hlavou kolecko a to mam zkusenost od Cabrio po Rodi. hanka

Monca1
Povídálka 12 příspěvků 20.07.09 08:07

děkuji vám za návrhy budu hledat snad něco najdu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >