Tesco plenky/zelené/ 4+ nebo 5?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Medulka
Povídálka 35 příspěvků 08.10.10 14:40
Tesco plenky/zelené/ 4+ nebo 5?

Ahoj, mám dotázek - Syn má 15 kg a velikost 4/do 18 kg/ už mu byla malá u tesco, huggies i pampers cca před 3 měsíci. Ale teď používám huggies premium 5 a ty mu jsou OK. Máte někdo zkušenost o jak moc jsou tesco 4+ větší než 4. Nebo mám raději koupit 5. Používám jen na spaní, takže nálož moči je větší. Díky moc za zkušenosti, nechce se mi kupovat naslepo.

Reakce:
Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 08.10.10 14:43

Manzel omylem pro kluky koupil ty 4+ a pripadaji mi temer stejne, kluci maji 9 a 10kg a klido nosi ty plusky

marin
Echt Kelišová 9209 příspěvků 08.10.10 15:43

Koupila bych ty pětky. Dcera má 14 kg a nosí ty 5 také už jen na noc.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.10 07:03

4+ jsme na zkoušku koupili nedávno a jsou úplně stejné jako 4, nepřijdou mi nijak větší :nevim:

Medulka
Povídálka 35 příspěvků 09.10.10 15:44

Díky moc, tak to koupím 5. Teď už teda jenom,aby se objevila akce 2+1 zdarma. Zásoby se mi nějak tenčí.

šárinka1111
Nováček 10 příspěvků 31.05.17 08:34

Já jsem vždycky používala 4+ a byla jsem spokojená :) :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >