Reklama

Tesco plenky/zelené/ 4+ nebo 5?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Medulka
Povídálka 35 příspěvků 08.10.10 14:40
Tesco plenky/zelené/ 4+ nebo 5?

Ahoj, mám dotázek - Syn má 15 kg a velikost 4/do 18 kg/ už mu byla malá u tesco, huggies i pampers cca před 3 měsíci. Ale teď používám huggies premium 5 a ty mu jsou OK. Máte někdo zkušenost o jak moc jsou tesco 4+ větší než 4. Nebo mám raději koupit 5. Používám jen na spaní, takže nálož moči je větší. Díky moc za zkušenosti, nechce se mi kupovat naslepo.

Reklama

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12608 příspěvků 08.10.10 14:43

Manzel omylem pro kluky koupil ty 4+ a pripadaji mi temer stejne, kluci maji 9 a 10kg a klido nosi ty plusky

marin
Echt Kelišová 9105 příspěvků 08.10.10 15:43

Koupila bych ty pětky. Dcera má 14 kg a nosí ty 5 také už jen na noc.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.10 07:03

4+ jsme na zkoušku koupili nedávno a jsou úplně stejné jako 4, nepřijdou mi nijak větší :nevim:

Medulka
Povídálka 35 příspěvků 09.10.10 15:44

Díky moc, tak to koupím 5. Teď už teda jenom,aby se objevila akce 2+1 zdarma. Zásoby se mi nějak tenčí.

šárinka1111
Nováček 10 příspěvků 31.05.17 08:34

Já jsem vždycky používala 4+ a byla jsem spokojená :) :) :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >