Těším se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jani
Nováček 3 příspěvky 04.12.02 14:18
Těším se

Ahoj všem, kteří jsou na tom stejně jako já. V září jsem vy:,–(ila antikoncepci a začala se těšit, kdy přijde miminko. Zatím nic, tak se snažím neztratit dobrou náladu a stále se těším, kdy to přijde, příjemným zpestřením jsou pro mě všechny vaše příspěvky. ten posit, že podobné pocity má i někdo jiný je super. Díky Jani

Reklama

Reklama

Reakce:

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 04.12.02 15:08
Těším se

Ahoj Jani,

já taky vy:,–(ila antikoncepci a taky se těším a taky zatím bohužel nic. Už se nemůžu dočkat „až“. Alča

Alfinka
Stálice 65 příspěvků 04.12.02 23:56
Těším se

Ahoj, ja se budu v únoru vdávat, a rozhodnutí o tom, že vy:,–(im antikoncepci, přišlo takřka současně. Takže také od září čekám, kdy to přijde. A zatím boužel nic. Ale je moc fajn, že tenhle web existuje, je pro mě zdrojem cenných informací, hlavně těch lidských. Zatím se mějte, a držím palce !! Alfinka :D

Jani
Nováček 3 příspěvky 05.12.02 14:10
Těším se

Díky všem za příspěvky, je to fajn, že to funguje. Se zájmeme jsem si tady všed přečetla a dozvěděla se spoustu důležitých informací. Tak se mějte a těším se na nové zprávy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Reklama