Test Dr. Max a slabá čárka po limitu

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lump
Povídálka 41 příspěvků 03.01.18 10:55
Test dr max slaba carka po limitu

Dobry den vsem.Mam par dni do ms, tak mi to nedalo a zkusila rano test dr max. Carka se objevila az tak po pul hodince.Na to jsem zkusila mamatest a nic..ani dusik..podbrisek poboliva..myslite, ze muze dr max delat falesne carky? Diky ;)

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 03.01.18 10:58

Po limitu=neprukazny vysledek. Pred ms=neprukazny vysledek. Pockej a uvidis, nic lepsiho bohuzel poradit nejde.
Jinak co vim, Dr.Max je docela spolehlivy, ale na delani zaveru je proste prilis brzy.

Příspěvek upraven 03.01.18 v 11:03

jankajj
Závislačka 2791 příspěvků 03.01.18 11:02

Z čárky po půlhodince bych rozhodně nevycházela. Navíc to nebyla druhá čárka, ale jen duch, ne. A máš před MS.
Opakuj test po datu MS a do té doby neřeš.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 03.01.18 11:04

Já měla na den pravidelný cyklus. Testovala jsem první den vynechané MS, taky Maxem, a sněhobílo. Asi po půl hoďce jsem na test koukla ještě jednou a byla tam slaboulinkatá čárka, spíš stín. Těhu jsem nakonec byla. Čárka byla ovšem výrazná až asi po týdnu vynechání MS. Testni později, na fotce nic nevidím.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 03.01.18 11:20

Ja teda testovala vzdy, kdyz jsem byla tehotna, ale dr Max vzdy do limitu ukazal ducha. Ale testovala jsem vzdy nejdrive den po zpozdeni MS. Carka krasne silila a nikdy nebyl falesny. A co jsem tak cetla, tak Max je spolehlivej. Taky radim pockat do MS a testovat nejdriv v den MS nebo den po meskani ocekavane MS ;) ja teda na testu nic nevidim, ale po pul hodine je, jak kdyby byl negativni ;) drzim palce :hug:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 03.01.18 11:32

Z toho testu nejde usuzovat vubec nic.zkus v den menstruace a budes mit jasno hned.

Lump
Povídálka 41 příspěvků 03.01.18 13:05

Diky.. :) no carka jinak videt opravdu je… uvidime.. :srdce:

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 03.01.18 19:22

@Lump doporucim po limitu vyhodit, taky jsem tak vcera prisla z prace a chtela ho teprve po puldni vyhodit a byl tam duch a dneska na jinych testech ani naznak tudiz falesnak jak brno..
Driv to max nedelal, asi se zkazila kvalita.

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 03.01.18 19:24

@Lump jinak nejsem jedina, v posledni dobe se o tom zminovalo dost snazilek z emimina…

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 03.01.18 19:27

@Lump ja tam ani toho ducha nevidim.. @saphire proc by se mela zkazit kvalita? I v tom pribalovem letaku u testu je napsano, ze po limitu uz neni prukazny…

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 03.01.18 20:24

@Kolarkaa to samozrejme neni po limitu prukazny, jen drive dr max ani po zaschnuti ducha nenechal…ted ho necha, nepatrneho ale uz to hloda. Samozrejme lkdyby se ten test vyhodil hned po limitu byl by klid ;)

Children2018
Povídálka 26 příspěvků 15.01.18 00:47
Vidíte něco?

Zdravím holky. :mavam: Prosím vidíte tam něco nebo tam něco vidím jen já? :D :D

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 15.01.18 05:49

@Children2018 lehce ano, pokud to bylo v limitu tise gratuluji

Children2018
Povídálka 26 příspěvků 15.01.18 10:31

@saphire
Děkuji za gratulaci a za názor, ale bohužel jsem tu čárku začala vidět spíš až delší dobu po limitu (nedalo mi to a začala jsem test znovu zkoumat) :( Ale test je dělaný hodně brzy, takže vyzkouším později a uvidí se. Jen jsem byla zvědavá, jestli něco vidí i někdo jiný. ;)

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 15.01.18 11:17

@Children2018 problem je ze vim kde ji hledat :lol: ale na negativu jde taky videt ;) uvidis, nove ted max dela po zaschnuti celkem presvedcive duchy..takze zkus zas za 2dny a pak dej vedet :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >