Dvě čárky na testu 20 dní po potratu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 27.12.17 16:02
20 dnů po potratu

Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Je to dvacet dnů, po prvním potratu, s přítelem jsme spolu spali bez ochrany ale dával si pozor. Vyšly mi tři těhotenské testy nejspíš pozitivně jedna slabá čárka a druhá silná, u trech testu. Je tam ta možnost, ze bych mohla být těhotná? Dekuju za vaše odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12446 příspěvků 1 inzerát 27.12.17 16:06

@vaflinka už zase :zed:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 27.12.17 16:07

https://www.emimino.cz/…ratu-304501/
:zed:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17930 příspěvků 27.12.17 16:11

Ty Vánoce jsou letos opravdu kritické co do počtu založených nesmyslů.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5410 příspěvků 27.12.17 16:12

@vaflinka máš mozek?

Obeli
Kecalka 115 příspěvků 27.12.17 16:19
@vaflinka píše:
Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Je to dvacet dnů, po prvním potratu, s přítelem jsme spolu spali bez ochrany ale dával si pozor. Vyšly mi tři těhotenské testy nejspíš pozitivně jedna slabá čárka a druhá silná, u trech testu. Je tam ta možnost, ze bych mohla být těhotná? Dekuju za vaše odpovědi.

Co dodat, komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí…

Kralikcek
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 27.12.17 16:24

A kdybys byla tehotna, tak co? :think:

astra12
Povídálka 20 příspěvků 27.12.17 16:24

Ted ti uz, ale potrat neudelaj..Nejdrive za pul roku.

KristynaStej
Stálice 92 příspěvků 27.12.17 16:25

@vaflinka nezapomeň to dat zase pryc, krávo blba

histep
Závislačka 2890 příspěvků 27.12.17 16:29
@vaflinka píše:

Tvoji zodpovednost komentovat nebudu, to jiz udelaly jine v teto i predchozi diskusi.
Nicmene ty tehotenske testy vychazeji pozitivne z duvodu zbytkoveho hCG, ktery po potratu klesa postupne, nikoliv hned. Byla jsi uz ve 3 mesici, hladina byla vysoka a polocas rozpadu hCG je 36 hodin.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 27.12.17 16:38
@vaflinka píše:

Jste oba nepoučitelní, to je fakt takový problém, aby použil aspoň kondom? Proč spolu vůbec spíte tak brzo po potratu? A proč píšeš PRVNÍM potratu? To plánuješ ještě v budoucnu další?

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 27.12.17 16:42

Já myslela že prvoci se rozmnožují jinak…mnooo tady je někdo hodně tupý!!!

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 27.12.17 16:43

Ani jsi!!! Jsi neuveritelne vylizena a jednoduchá blbka!!!

Šmoulice
Kelišová 6594 příspěvků 27.12.17 16:50
@KristynaStej píše:
@vaflinka nezapomeň to dat zase pryc, krávo blba

Copak? Zase nějaká zapšklá snažilka? :roll:

Šmoulice
Kelišová 6594 příspěvků 27.12.17 16:52
@vaflinka píše:

To chceš chodit na potraty každej měsíc? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama