Reklama

Jsem vážně těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teenush
Kecalka 261 příspěvků 1 inzerát 27.12.17 13:31
Jsem vážně těhotná?

Mám nyní stálého partnera, se kterým jsem zřejmě těhotná. Nedostavila se menstruace (tomu neprikladam takovou váhu jelikož mi dost často sama vynechávala), poslední týden mě berou křeče do podbřišku, dělá se mi často nevolno a jsem unavená. :? Dělala jsem si test Pepino pregnancy test a vyšel pozitivní. Jen stále nevím jestli testů mám věřit. A gynekologa zde v Praze nemám a mého gynekologa mám daleko za Prahou, tak jestli mohu poprosit i o radu nějakého kvalitního gynekologa nejlépe z okolí Prahy 8 nebo zda mě přijmou na Bulovku na vyšetření těhotenství a kolik to bude cca stát.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 27.12.17 13:34

Test je jasně pozitivní tak zkus udělat další test zítra ráno :) a myslím si že lepší bude se objednat ke svému na krevní testy a ten ti řekne co a jak :)

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 27.12.17 13:35

@teenush Pozitivní test značí těhotenství - naprosto jasně. Ale lékař nejsem, takže těžko ti řeknu, jestli je vše ok :) nejsem Pražská, ale určitě tě vezmou všude. V těhotenství se chodí každých 14 dní k dr, takže určitě budeš potřebovat svou gyndařku, ne že ´tě jen vyšetří, potvrdí a to je vše. Gyndařka tě bude dělat i různé testy, posílat na další vyšetření celé těhu apod.. Nehledě na to, kdyby se něco dělo, tak abys měla kam jít hned :) Přeji krásné těhotenství a ať je vše v pořádku :srdce:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 27.12.17 13:35

Prijmou te i na pohotovosti nebo si zajdi jako samoplatce do laboratore (treba synlab) a nech si odebrat krev. U lekare se nic neplati muzes se objednat i k jakemukoliv soukromemu a presto stale zustat u sveho dr. Dle testu jsi tehotna. :)

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 27.12.17 13:44

Taky jsem dnes objevila :srdce: :potlesk: Moc gratuluji…

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 27.12.17 13:47

Jsem taky z Prahy 8 a vim ze na Sokolovske v Karline je klinika GynMedico, urcite se da zavolat a zjistit jestli berou :)

terinka4444
Hvězda diskuse 67196 příspěvků 27.12.17 13:49

Ano, tohle je naprosto pozitivní test, je zbytečné mu nevěřit a chodit na krev.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 27.12.17 13:51

Jasně pozitivní, co řešíš? moc šťastně nevypadáš

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 27.12.17 14:30

@Pavouček1994 každých 14 dni???

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 14:52

@GabinkaCh já kdybych náhodně našla dvě čáry na tt, tak bych skákala tři metry do výšky :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 27.12.17 15:04

Tenhle test je jasně pozitivní (dělají zelený „držátka“? Co si pamatuju, tak vždycky modré byly těhotenské a zelené ovulační :D Ale tady není o čem pochybovat.

Jinak určitě to bude chtít svého gyndaře - takže buď si zajet a nebo najít nového (během těhotenství se chodí na více prohlídek, někdo ti musí vystavit průkazku atd atd.). Pokud sama nebudeš vědět nebo nenajdeš, tak tvoje pojišťovna zdravotní by ti měla nabídnout kontakt na volného gyndaře (stejně jako zubaře, obvoďáka,…) ve tvém městě ;)

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 27.12.17 15:15

@teenush Krásně pozitivní test, moc gratuluji! :kytka: Objednej se klidně ke svému gyndaři, stejně je ideální objednat se tak za 2 či 3 týdny. Často lékaři dávají těhotenskou průkazku stejně ještě později. Je zbytečné hned se někam hnát, na ultrazvuku asi ještě nic vidět nepůjde a potvrzení z krve je v tomhle případě zbytečné. Pokud testu nevěříš, udělej si jiný a třeba i jiné značky ;)

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 27.12.17 15:26

Moje gyn se teď stěhuje do Čimic, tak jí zkus zavolat, tel. 737 111 737

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 27.12.17 15:49
@Pavlinka10615 píše:
@GabinkaCh já kdybych náhodně našla dvě čáry na tt, tak bych skákala tři metry do výšky :mrgreen:

Já teda ne :D

teenush
Kecalka 261 příspěvků 1 inzerát 27.12.17 15:50

@MisaHanuska děkuju moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >