Test na cukr v těhotenství

31
31.10.19 22:50

Test na cukr v těhu

Ahoj holky, zítra ráno jdu na cukr a tak bych se chtěla zeptat zda se ráno po probuzení můžu napít aspoň čisté vody z kohoutku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19859
31.10.19 22:53
@Kikirep píše:
Ahoj holky, zítra ráno jdu na cukr a tak bych se chtěla zeptat zda se ráno po probuzení můžu napít aspoň čisté vody z kohoutku?

Rozhodně. Nesmíš jíst a ani pít třeba džus. Ale vodu ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 23:05

Ja jdu taky :poblion: :roll: ani trochu kafe cernyho nesladkyho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19859
31.10.19 23:17
@PaníKadrnožková píše:
Ja jdu taky :poblion: :roll: ani trochu kafe cernyho nesladkyho?

Tak jestli to je klasické kafe, tak snad můžeš. Ale já pila jen Caro a tam jsou sacharidy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
31.10.19 23:22

Mě nedoporučili vůbec nic, ani tu vodu, jen po vypití glukózy jsem si mohla vypláchnout obyč. vodou pusu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19859
31.10.19 23:25
@Majinka7 píše:
Mě nedoporučili vůbec nic, ani tu vodu, jen po vypití glukózy jsem si mohla vypláchnout obyč. vodou pusu.

A proč? Voda přece nevadí. Ne vypít litr na posezení, ale trochu se napít pred odchodem na odběr je přece normální. Se mnou by to seklo nenapít se poránu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 23:27

Určitě se napij, jinak to špatně poteče..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
31.10.19 23:28

@Russet nevím,řekla mi to tak sestřička při objednani a je fakt, že jsem nechtěla riskovat, že mi cokoliv zkresli výsledky, nechtěla bych ten test podstoupit znovu, tak jsem se řídila jejich pokyny, no byla tam i paní, která si večer dala celou studentskou pečeť, cukr měla silenej, nejdřív se jí ptali, jestli ráno nepila, pak z ní vylezlo, že měla tu čokoládu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19859
31.10.19 23:34
@Majinka7 píše:
@Russet nevím,řekla mi to tak sestřička při objednani a je fakt, že jsem nechtěla riskovat, že mi cokoliv zkresli výsledky, nechtěla bych ten test podstoupit znovu, tak jsem se řídila jejich pokyny, no byla tam i paní, která si večer dala celou studentskou pečeť, cukr měla silenej, nejdřív se jí ptali, jestli ráno nepila, pak z ní vylezlo, že měla tu čokoládu

Stačí jen 8 hodin lačnit. Nejspíš to řekla proto, že lidi pijí sladké džusy, kafe s mlíkem, mléko nebo šťávu.

Ta paní byla praštěná, že spucla celou čokoládu. Já zas měla v čekárně kuřačku a ta druhá docela chodila po venku, takže výsledek mohl být zkreslený. Já tam jak trubka seděla a četla si :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
31.10.19 23:39

@Russet asi mají špatné zkušenosti, viz ta pani s čokoládou, tak asi říkají maminkám ať nic nepijí a nejí preventivně, no já to dodržela, cukr byl naštěstí vporadku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 23:49

Mně řekli nejíst den předtím moc sladké, hlavně odpoledne a večer ne, poslední jídlo do půlnoci a vodu pít neomezeně.. Potom během testování by se už pít nemělo, ale předtím to nevadí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 01:57

Tady si počti, jak má správně test vypadat. Čistou vodu samozřejmě můžeš. https://www.tehotenskacukrovka.cz/…ke-cukrovky/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 08:41

Tak ja jsem zaspala :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
1.11.19 15:33

Už to mám zasebou:muscle_tone2:Teď už jen čekat na výsledky :cold_sweat:

• Nahlásit