Test průchodnosti vejcovodů (STK)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 18:20
Test průchodnosti vejcovodů(STK)

Zdravím děvčata :mavam:
Dnes jsem byla v CAR na vyšetření a druhý pokus IUI. Bylo mi sděleno, že v případě, pokud k otěhotnení nedojde, v dalším cyklu mi provedou test průchodnosti vejcovodů. :,( A můj dotaz zní, zda některá z Vás nemá zkušenost konkrétně s technikou selektivní transcervikální katetrizací. Na netu jsem nic moc nenašla.. :nevim:
Jde o to, že sem příšerný „posera“ a vadí mi jakákoliv bolest „dole“ a nemluvě o utrpení při menstruaci.
Přestože vím, že mi zákrok může pomoci k vytouženému dítku, umírám strachy, že to bude strašně bolet :roll: :( Máte to někdo za sebou?

Reakce:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 2 inzeráty 05.01.17 18:27

Ja. Pred dvěma lety. Nebudu ti tvrdit, ze to nebolelo. Ale přežila jsem to a byla jsem nakonec rada, ze jsem to podstoupila. Přišlo se na věci, které by me v zivote nenapadly :roll:

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 18:41

@Pajka89 To se asi dělá bez umrtvení že?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 2 inzeráty 05.01.17 18:53

@Simuška123 Dostala jsem předem nějaký silný prasek na bolest a byla moznost si pri zakroku vyzadat rajsky plyn. Asi to dělají jak kde, ale urcite je to bez narkózy. Myslím, ze je lepsi toto, nez nějaká laparoskopie. Hned po zákroku je člověk fit a muze odejit domu po svých. A mira bolesti se asi nedá zobecnit. Kazda máme prah bolesti nekde jinde a když se nenajde žádný problem, tak zas třeba to tak moc bolet ani nemusí…

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 06.01.17 15:18

@Pajka89
Moc Ti děkuju :) Ja s budu snažit během měsíce se s tím srovnat a psychicky uklidnit, na druhou stranu dělám to pro sebe a abych konečně otěhotněla. Třeba se aslespoň najde příčina, proč to nejde. ;)

Monistavr46
Stálice 60 příspěvků 24.01.17 15:17

Ja bych to asi uz nepodstoupila, teda aspon bez nakych oblbovaku…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >