Testovala jsem brzo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 11:08

Testovala jsem brzo?

Ahoj dělala jsem si test 13 po styku a ani náznak ducha. Prostě byl bílý. Testovala jsem brzo? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.10.21 11:10

Dneska je to 19 dní od styku test jsem si nedělala. A není mi zrovna nejlíp. Bolí mě hlava a břicho. Včera mi skončila menzes.

• Citovat
  • Nahlásit
27507
16.10.21 11:10

Záleží kdy máš dostat menstruaci. Nebo těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27507
16.10.21 11:11
@Anonymní píše:
Dneska je to 19 dní od styku test jsem si nedělala. A není mi zrovna nejlíp. Bolí mě hlava a břicho. Včera mi skončila menzes.

Tak když menstruace byla, tak asi těhotná nejsi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 11:16

@pikola spoustu žen bylo těhotné i přes menzes

• Citovat
  • Nahlásit
2163
16.10.21 11:20

Zas taková spousta jich není. Jen to z různých diskuzí vypadá, když se tu sejdou. Podobně jako otěhotnění přes HA… I když to je kapitola sama pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12617
16.10.21 11:21
@Anonymní píše:

Nějak nechápu co řešíš? Menzes si dostala, tak těhotná nejsi. Proč si myslíš, že jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 11:25

@arinecka není mi dobře.. A nedodala jsem, že beru antikoncepcia měla jsem jednorázový průjem a přerušovany styk. Jsem náctiletá a bojím se, protože teď dítě fakt ne. A nemyslím, že je něco špatně se zeptat. Tak prosím. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
18759
16.10.21 11:31
@Anonymní píše:
@arinecka není mi dobře.. A nedodala jsem, že beru antikoncepcia měla jsem jednorázový průjem a přerušovany styk. Jsem náctiletá a bojím se, protože teď dítě fakt ne. A nemyslím, že je něco špatně se zeptat. Tak prosím. :andel:

Ne nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27507
16.10.21 11:31
@Anonymní píše:
@arinecka není mi dobře.. A nedodala jsem, že beru antikoncepcia měla jsem jednorázový průjem a přerušovany styk. Jsem náctiletá a bojím se, protože teď dítě fakt ne. A nemyslím, že je něco špatně se zeptat. Tak prosím. :andel:

Nejsi těhotná. Bereš antikoncepci, test je negativní a styk byl přerušovaný a menstruace taky byla. Je to skoro nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12617
16.10.21 11:32
@Anonymní píše:

Tak si kup test a uvidíš sama :nevim: Ty sem nepíšeš poprvé že? Těhotná podle mě určitě ale nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
16.10.21 11:36

Klid těhotná nejsi, ono jak na to myslíš si vyvoláváš příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11943
16.10.21 11:59

Po kolikate už se ptáš? Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 12:19

Ahoj..

ja mela ke konci srpna taky menses a 1.9. pozitivni test a dnes zdrave dite…

• Citovat
  • Nahlásit
27507
16.10.21 12:22
@Anonymní píše:
Ahoj..ja mela ke konci srpna taky menses a 1.9. pozitivni test a dnes zdrave dite…

8o to se stihlo narodit za měsíc a půl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat