Negativní test, menstruace půl dne.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 19:46

Negativní test, menstruace půl dne.

Jdu si zde pro radu. Menstruaci mám jako hodinky přesně na den, vždy se dostaví hned ráno, nikdy se mi nestalo, že by se mi zpozdila. Tento měsíc se menstruace měla dostavit v sobotu, přišla však až v pondělí, trvala jen půl dne a byla tmavší. Dneska je pátek, po menses ani stopy. S přítelem dítě chceme (nechráněný styk proběhl :)), příznaky těhotenství mám jak z učebnice, TT negativní. Intuice mi říká, že se možná zadařilo, ale mate mě ten půl dne menses a ten TT :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25560
15.10.21 19:58

Počkej ještě do pondělí a zkus test znova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11949
15.10.21 21:02

Vsugerace. Pokud by to byly tehotensky příznaky tak máš pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
19.10.21 12:32

Hele ja byla tehotna a mela jsem menzes uplne slaboucko a asi 10 dni tak jsem myslela ze nejsem a zjistila to az v sedmem tydnu, kdyz mi bylo tyden unavene a tyden zle :) popravde kdyby mi bylo jen tak slabo a vic unavene a nezaclo byt zle tak se asi ani netestuju :D chodila sem do orace na 4hod rano :D
Ale kazdopadne menzes sem mela normalne a testovala sem se asi tyden pred dalsi ocekavanou a uz sem mela test ze obe carky byly stejne silne a byl to sedmy tyden a az pak sem to fakt nedostala. Pak se i tezko pocitalo, kdy sem vlastne otehotnela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat