Mohu zmrazit příkrm z těstovin?

2
27.5.19 22:37

Testoviny mrazeni

Muzu rozmixovat testoviny se zelenino-masovym prikrmem a pak zmrazit. Delate to nekdo? Je to vhodne? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5222
27.5.19 22:39

Jsem si zamrazovala několik porcí maso+zelenina mix a dodělala čerstvou přílohu: rýže, brambory, těstoviny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53989
27.5.19 22:55

@mHujova těstoviny se mrazit nemají. Rozmixovala bych jen maso a zeleninu a těstoviny pak uvařit čerstvé ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25176
27.5.19 23:12

Těstoviny nemraz, to bude hnus, zmraz jenom tu směs a přílohu udělej čerstvou, uvarit třeba kolínka je otázka 10 minut…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22886
27.5.19 23:15

Pokud je rozmixuješ, tak ano. Celé nejsou dobré. Já to takto mrazila běžně, často jsem pak to, co děti nedojedly jen osolila a trochu zředila vodou a byla z toho výborná polévka do hrnečku. Takže to mám otestováno i na vlastní chuťové buňky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
27.5.19 23:23
@mHujova píše:
Muzu rozmixovat testoviny se zelenino-masovym prikrmem a pak zmrazit. Delate to nekdo? Je to vhodne? Diky

Ahoj.

Nejsem žádná bio matka, ba naopak.

Ale rozmixovat těstoviny + příkrm a pak to zamrazit pro dalši použítí, je i na mě moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
27.5.19 23:31

Testoviny bych urcite nemrazila, to musi byt,,mnamka" po rozmrazeni :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6514
28.5.19 07:27

Přílohy nemrazit, bléé :poblion: :? Taky jsem to udělala, jak popisuješ a pak jsem musela všechno vyhodit. Škoda surovin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14843
28.5.19 07:52

Já jsem si mrazila jen maso do kostiček na led a vývary a denně dělala čerstvou zeleninu a přílohu k tomu.
Jinak zamražené těstoviny, dá se, ale není to chuťově nic moc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
28.5.19 08:02

Asi teoreticky by to šlo, ale já bych zamrazila jen maso a zeleninu, těstoviny bych uvařila vždy čerstvé, vždyť je to rychlovka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.19 14:30

Těstoviny zamrazit není problém. Dělám třeba dýni s těstovinou, rozmixuji, dám do skleniček a do mrazáku Není na tom nic hnusného. To samé rýže v kombinaci se zeleninou (maso nejíme), také na tom není nic špatného. Nedělám zásoby na měsíc, ale třeba na týden (max.14dní), protože při tom frmolu doma bych vyvařovat každý den fakt nestihla a kupované skleničky malej nechce. Po rozmrazení přihřeji, dám kvalitní olej nebo máslo a je to. Co není chutné jsou brambory s čímkoliv, to jediné nemrazím,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
4.8.19 22:24

Tak ja teda normálně mrazim… V knížce Bible dětských Pokrmů je u každého receptu jestli je vhodný k zamrazení a i u těch těstovinových je ze ano… Mrazim teda celé ne mixovany u nás už zvládá celé malé těstoviny a nikdy mi to ani na chuť nepřišlo spatne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat