Test, špinění a co teď?

Anonymní
3.7.20 07:50

Test,spineni a co ted

Ahoj holky, predevcirem jsem na testu nasla ducha. Dost viditelneho. Vsem komu jsem test ukazala, rikali, ze se priklani k tomu, ze je pozitivni ale na uplnym zacatku, ze mam delat ob 2 dny at vidim, jestli carka sili. Dnes jsem rano vstala, a spinim. Bricho me boli, jako bych to mela dostat. MS ma prijit az nekdy 14.7. Co to znamena? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
3.7.20 07:52

A kdy byl podle tebe ten oplodnovaci sex kdyz mas mit za 10 dni ms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4403
3.7.20 07:55

Ze se má testovat až po vynechani menstruace. Jak dlouhý máš cyklus, když máš dostat menstruaci za 11 dní a před dvěma dny si měla pozitivní test? Máš fotku testu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 08:27

@Kaileee Kdy byl oplodnovaci sex netusim. Je to komplikovanejsi. Pred rokem jsem vysadila antikoncepci kvuli tromboze, rok jsem to nemela pravidlne. Chodila jsem na vyvolavaci injekce. Pak mi gynekolog nasadil utrogestan a tak nejak se to srovnalo. Ovulaci nepoznam, takze sex je obden po dobu celeho mesice. Nekdy jednou za 2 dny, ale snazime se obden. MS by mela prijit 14.7.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.20 08:29

@JancaS84 Vim, ze se ma testovat az v den vynechani MS. Bohuzel to nemam uplne pravidelne, takze netusim, kdy je ten den, kdy mi ma vynechat MS. Proto to zkousim ruzne. Sex je kazdy druhy den. A cyklus mam nejspise cca 36 dni. Foto mam

• Nahlásit
  • Citovat
4403
3.7.20 08:30
@Anonymní píše:
@Kaileee Kdy byl oplodnovaci sex netusim. Je to komplikovanejsi. Pred rokem jsem vysadila antikoncepci kvuli tromboze, rok jsem to nemela pravidlne. Chodila jsem na vyvolavaci injekce. Pak mi gynekolog nasadil utrogestan a tak nejak se to srovnalo. Ovulaci nepoznam, takze sex je obden po dobu celeho mesice. Nekdy jednou za 2 dny, ale snazime se obden. MS by mela prijit 14.7.

No a kdy si měla menstruaci naposledy?
Edit: ducha vidím, ale jako pozitivní test bych to nebrala. Testuj dal a uvidíš jestli bude čárka sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 08:42

@JancaS84 Posledni MS byla 8.6, a co myslis to spineni? :(

• Nahlásit
  • Citovat
4403
3.7.20 11:19
@Anonymní píše:
@JancaS84 Posledni MS byla 8.6, a co myslis to spineni? :(

Praskla cevka, hematom, cokoliv. Ze začátku to je buď a nebo. Pokud to není cervena krev, tak naděje že to bude ok je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama