Testík - co myslíte?

Anonymní
1.7.20 22:41

Testík-co myslíte?

Ahojky, snažíme se s přítelem o první miminko, co si o tom myslíte? Dělala jsem ho teď z večerní moči. Zajímal by me nazor zkusenych, dekuji moc :))

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2988
1.7.20 22:42

Tady ducha vidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4394
1.7.20 22:46

Jo, duch tam je. A rada zkušených je, že se test dělá z ranni moči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
leisa
1.7.20 22:52

@JancaS84 To je sice pravda, ale já paradoxně měla silnější testy večer :mrgreen:

Zakladatelko, v každém případě, duch tam je. otestuj za 2 dny, zda bude sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
26380
1.7.20 22:58
@Anonymní píše:
Ahojky, snažíme se s přítelem o první miminko, co si o tom myslíte? Dělala jsem ho teď z večerní moči. Zajímal by me nazor zkusenych, dekuji moc :))

Těhotenský test není test IQ. Stačí strčit do ranní moči ideálně po zpoždění MS. Když jsi těhotná, máš tam dvě čárky. Zkušenost netřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
2.7.20 08:28

Ať koukám jak koukám… druhou nevidím :think: Příště bych použila ranní moč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6724
2.7.20 08:42
@Anonymní píše:
Ahojky, snažíme se s přítelem o první miminko, co si o tom myslíte? Dělala jsem ho teď z večerní moči. Zajímal by me nazor zkusenych, dekuji moc :))

Testik? to je test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7124
2.7.20 09:12
@Annabela11 píše:
Testik? to je test.
:lol: :lol: :lol: jednou mě tady ty zdrobněliny zabijou..stejně jak embryjko, děťátko, testik, bříško, zmrzlinka a podobně :mrgreen: :mrgreen: pokaždý když to čtu tak mám dojem, že to píše nějaká 15cka..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1779
2.7.20 09:29

Holky, nevadí, když se přidám? Přikládám foto testu, jsem 11 DPO (vím, že je brzo, ale nevydržím to :lol: ) MS (ne)čekám o víkendu.

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7124
2.7.20 09:32

@sisk něco tam je, ale po 4 biochemických si dovolím říct, zadrz chtíč aby pak nedošlo k zklamání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11324
2.7.20 10:57
@Anonymní píše:

Vidím krásně zkus za pár dní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 11:51

@Annabela11 Neslo mi napsat test, protoze takovych temat co tu je, obsahuje slovo test. Proto jsem napsala testik. Stacilo mi jen odpovedet ano vidim, ne nevidim. Dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.20 11:54

@Skaiqy Pouze mi neslo vlozit slovo test, ktere se tu vyskytuje casto, tak jsem to upravila na testik. Proc mate potrebu otvirat toto tema, kdyz pak neresite, o co jsem zadala… Opravdu podstatna vec, jestli jsem napsala test nebo testik, nebo testicek… boze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7124
2.7.20 12:00
@Anonymní píše:
@Skaiqy Pouze mi neslo vlozit slovo test, ktere se tu vyskytuje casto, tak jsem to upravila na testik. Proc mate potrebu otvirat toto tema, kdyz pak neresite, o co jsem zadala… Opravdu podstatna vec, jestli jsem napsala test nebo testik, nebo testicek… boze :nevim:

Nereagovala jsem na Váš dotaz protože tady těch témat je tu milion..vše je v prvním trimestru hop nebo trop..vyšla čárka na testu? Vyšla..vynechala menstrauce? pokud ano, volat na gyndu a objednat se..pokud ne, počkat na termín ms a je to..a text v nadpisu se dá upravit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 12:07

@Skaiqy Bohuzel minuly rok jsem musela vysadit antikoncepci kvuli tromboze a od te doby jsem to mela az donedavna nepravidelne.. Beru pul roku Utrogestan a az od dubna se to tak nejak,,srovnalo,,. Stale ale porad nemam presny den kdy ma MS prijit, tudiz testuju ruzne, kdy me napadne, vzdy ke konci mesice a zacatek dalsiho.. Bohuzel proste netusim, kdy ma MS prijit, proto nevim, kdy testovat, kvuli tomu, ze nevim jestli uz meskam nebo to ma teprve prijit :( Vcera vecer ta druha,,carka,, co tam vidim, a ostatni podle komentaru take, vyjela ihned po namoceni, to se mi jeste nestalo :P

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama