Kdy přijde menstruacee?

Anonymní
1.7.20 11:26

Kdy přijde menstruacee?

Ahoj, 3 roky jsem brala antikoncepci a vždy jsem měla ms kolem 5dnů, přesněji pondělí-pátek. Poslední prášek jsem dobrala minulý čtvrtek a ms přišla v pondělí v noci. V pátek jsem si měla vzít antikoncepci a rozjet 1. týden ale zapomněla jsem vzít celkem 4 prášky protože jsem byla pryč bez antikoncepce a gynekoložka mi řekla, že stačí když vemu zpětně až přijedu domů a chráním se pak radši kondomem že antikoncepce začně správně působit zase až v dalším cyklu. Moje otázka zní, kdy se přibližně dostaví ms když jsem tu antinu nebrala 4dny a vzala si až 4 den? Dostaví se stejně jako jsem na to zvyklá nebo úplně jinak popř. kdy cca? V pátek jsem měla s přítelem přerušovaný sex a bojím se teď otěhotnění :( moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4432
1.7.20 11:51

Tak doktorka ti řekne ať se chránite kondomem a stejně jedete na ostro :zed: Tvoje obavy jsou oprávněny. Kdy ti prijde MS ti nikdo neřekne když bereš antikoncepci tak jak bereš. Udělej si za 3 týdny test ať máš jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 12:05

@JancaS84 Sex jsme měli v pátek ještě před hodinou kdy beru antikoncepci. Až po sexu a několika hodinách jsem zjistila že nemám antikoncepci u sebe a když jsem mluvila včera s doktorkou, řekla mi ať se chránim tenhle cyklus i když už beru normálně..

• Nahlásit
  • Citovat
1198
1.7.20 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj, 3 roky jsem brala antikoncepci a vždy jsem měla ms kolem 5dnů, přesněji pondělí-pátek. Poslední prášek jsem dobrala minulý čtvrtek a ms přišla v pondělí v noci. V pátek jsem si měla vzít antikoncepci a rozjet 1. týden ale zapomněla jsem vzít celkem 4 prášky protože jsem byla pryč bez antikoncepce a gynekoložka mi řekla, že stačí když vemu zpětně až přijedu domů a chráním se pak radši kondomem že antikoncepce začně správně působit zase až v dalším cyklu. Moje otázka zní, kdy se přibližně dostaví ms když jsem tu antinu nebrala 4dny a vzala si až 4 den? Dostaví se stejně jako jsem na to zvyklá nebo úplně jinak popř. kdy cca? V pátek jsem měla s přítelem přerušovaný sex a bojím se teď otěhotnění :( moc děkuji
:zed: To je normálně snad 4 příspěvek, kdy někdo jel někam a zapoměl si vzít antikoncepci, to je snad základ ne? A pokud si jit nevezmu, tak se chráním pro jistotu ještě jinak, jestli budeš těhotná ti tu nikdo na 100% neřekne.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 12:12

@EvieK Jak píšu nahoře, o tom že jsem zapomněla antikoncepci jsem nevědela a zjistila to až po sexu v hodinu kdy si antikoncepci vždy pravidelně beru.

• Nahlásit
  • Citovat
1198
1.7.20 12:19
@Anonymní píše:
@EvieK Jak píšu nahoře, o tom že jsem zapomněla antikoncepci jsem nevědela a zjistila to až po sexu v hodinu kdy si antikoncepci vždy pravidelně beru.

Prášek Po nám nic neříká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama