Menstruace, prášky po

Anonymní
2.7.20 17:05

Menstruace, prášky po

Ahoj, je to velmi důležité. Asi před měsícem jsem měla s přítelem nechráněný styk, ale vzala jsem si prášky po a měsíčky dostala, bohužel se mě to stalo podruhé, prášek jsem si vzala znova, ale měsíčky jsem taky dostala, ale teď jsem četla, že i tak můžu být těhotná, je nějaká šance i přes to, že jsem si vzala ty prášky a měsíčky dostala?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4400
2.7.20 17:07

Můžeš si udělat test pro jistotu. A pores si nějak pořádně ochranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 17:11

Test si udělám zítra, ale myslíte že je šance, i přes to všechno? @JancaS84

• Nahlásit
  • Citovat
4400
2.7.20 17:17
@Anonymní píše:
Test si udělám zítra, ale myslíte že je šance, i přes to všechno? @JancaS84
Úplně minimální, ale nějaká mizivá šance je.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 17:19

Tak pokud je mizivá tak to se tak bát nemusím
Pokud je to třeba 95% ku 5%@JancaS84

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.20 17:21

Děkuji moc @JancaS84

• Nahlásit
  • Citovat
12882
2.7.20 20:19

A proč opakovaně souložíš bez ochrany?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7130
2.7.20 20:22

Hlavně zobat prášky po je fakt..ehm..není to antikoncepce ale prášek poslední záchrany..rozhazes si tím vše co jen jde a vrátit to zpátky lze jen velice těžko..jinak, šance mizivá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 21:30

Podruhé to bylo s kondomem, ale ten se bohužel protrhnul @lachtanice86

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.20 21:34

To já moc dobře vím že to není antikoncepce, vím že když je budu brát častěji, tak přestanou účinkovat
Ano to já vím, že to teď budu mít hodně rozházené, to já tohle všechno vím
Dobře, já jsem se jen lekla, že jsem si to nějak počítala, a dosti jsem se lekla
Ale když je šance mizivá, tak mě to uklidňuje, ale pro jistotu ještě test asi že?
Takže je nějaká 95% šance že nejsem těhotná? @Skaiqy

• Nahlásit
  • Citovat
24
2.7.20 21:51

Samozřejmě, ze šance tu je. Pokud sis koupila postinor a přečetla si pribalovy letacek, tak ses určitě dočetla, ze to není 100%, samozřejmě lepší než nic, ale nechápu, proč si nenecháš předepsat antikoncepci než dávat tolik peněz za takový driak, který není tělu vůbec prospěšný, natož ho používat takhle často :zed: :nevim: Ale pokud si chceš být jistá na 100% udělej si za 2-3 týdny test. Tím nic nezkazis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
2.7.20 22:00

A ještě bych dodala, ze šance tu je, sice malá, ale je. Záleží na tom, kdy jste spolu s přítelem spali, protože ja když jsem byla těhotná, tak jsem první menstruaci dostala úplně normálně, protože jsem s přítelem spala par dni před menstruaci, takže jsem “teoreticky” vlastně ještě těhotná nebyla :palec:, takže si udělej test a uvidíš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 22:17

Ano četla, ale když jsem dostala menstruaci, tak jsem myslela že jsem v pohodě
Když se to stalo poprvé, tak to je tak už měsíc a něco a teď po druhé to jsem je dostala teď v sobotu, tak mám si test udělat už teď? @Sabin.00

• Nahlásit
  • Citovat
24
2.7.20 22:38

Pokud si dostala menstruaci podruhé, tak si po prvním prášku nejspíš na 99% neotehotnela, takže toho bych se už nebala, každopádně test si udělej až když se menstruace nedostaví, samozřejmě můžeš i teď, ale nezarucuji, ze tam půjde něco vidět :think: :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 22:44

Dostala jsem je po druhé po tom druhém prášku, jelikož poprvé se to stalo v květnu a teď po druhé 16.června, ale o jsem měsíčky dostala tak i tak
Ale pokaždé jsem mens dostala, tak mám si ten test udělat? A nebo je to zatím zbytečnw, že kdybych už byla těhotná z toho prvního, tak se to už zjistí? @Sabin.00

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama