Testy Dr. Max

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slunéčkový den
Stálice 75 příspěvků 06.02.18 16:45
Testy Dr.Max

Dobrý den, měla jsem doma test, Dr. Max. V sobotu duch, v neděli silnější, v pondělí dvě regulérní (ale slabší) čárky. Dneska opět pouze duch.Jsem 15 den po ovulaci. Dnes po tom duchu jsem byla na krvi 9.2hcg tzn. Pozitivní, uvidíme v pátek jestli poroste.Je mozne aby tehu zamlklo a HCG tak rychle kleslo, beru Utrogestan… zastaví Ms nebo bych to stejně dostala i přes něj. Nevim jestli má smysl jej brát dál.

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5445 příspěvků 06.02.18 17:21

@Slunéčkový den mne tedy vždy říkali že do 10 jednotek to berou jako negativní. No uvidíš na dalším odběru. A kolik dní meškáš s ms?

Slunéčkový den
Stálice 75 příspěvků 06.02.18 17:27
@lachtanice86 píše:
@Slunéčkový den mne tedy vždy říkali že do 10 jednotek to berou jako negativní. No uvidíš na dalším odběru. A kolik dní meškáš s ms?

Do pěti je to negativní, mám dneska dostat ms

lachtanice86
Kelišová 5445 příspěvků 06.02.18 17:29

@Slunéčkový den mne říkali 10, ale to je jedno. A tak rychle potřebuješ zjistit těhotenství kvůli lékům? Nebo proč?

susanie
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 06.02.18 17:42

@Slunéčkový den 100procentně negativní. Já měla 13dni po ovulaci 48 a bylo to blbě. Do 10 jednotek je to negativní. Možná biochemický.

Alexandraf
Echt Kelišová 7792 příspěvků 8 inzerátů 06.02.18 17:51

@Slunéčkový den pokud carka slabne, tak bude nejspis asi neco spatne :? Ale uvidis, urcite dal testuj a pak dalsi krev… Jinak opravdu do 10 se to bere jako negativni :hug:
A krvacet apod muzes i pres Utrogestan, bohuzel vsechno nezachrani :? Ale pomoct muze, to nerikam. U me taky doslo k ZT i pres Utrogestan a Prednison..
Ale kazdopadne drzim palce :hug: :hug:

Slunéčkový den
Stálice 75 příspěvků 06.02.18 19:47

Děkuji, potřebuji to skrze práci zjistit co nejdřív…a v labině mi Dr řekl že do pěti negativní…tak uvidíme…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Tohle Jirku položí! Andrea Pomeje přiznala vztah s tímto svalovcem

Po přečtení těchto řádků zůstanou nemocnému Jiřímu Pomejemu oči pro pláč.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama