Reklama

Testy Dr. Max

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slunéčkový den
Stálice 76 příspěvků 06.02.18 16:45
Testy Dr.Max

Dobrý den, měla jsem doma test, Dr. Max. V sobotu duch, v neděli silnější, v pondělí dvě regulérní (ale slabší) čárky. Dneska opět pouze duch.Jsem 15 den po ovulaci. Dnes po tom duchu jsem byla na krvi 9.2hcg tzn. Pozitivní, uvidíme v pátek jestli poroste.Je mozne aby tehu zamlklo a HCG tak rychle kleslo, beru Utrogestan… zastaví Ms nebo bych to stejně dostala i přes něj. Nevim jestli má smysl jej brát dál.

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 06.02.18 17:21

@Slunéčkový den mne tedy vždy říkali že do 10 jednotek to berou jako negativní. No uvidíš na dalším odběru. A kolik dní meškáš s ms?

Slunéčkový den
Stálice 76 příspěvků 06.02.18 17:27
@lachtanice86 píše:
@Slunéčkový den mne tedy vždy říkali že do 10 jednotek to berou jako negativní. No uvidíš na dalším odběru. A kolik dní meškáš s ms?

Do pěti je to negativní, mám dneska dostat ms

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 06.02.18 17:29

@Slunéčkový den mne říkali 10, ale to je jedno. A tak rychle potřebuješ zjistit těhotenství kvůli lékům? Nebo proč?

susanie
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 06.02.18 17:42

@Slunéčkový den 100procentně negativní. Já měla 13dni po ovulaci 48 a bylo to blbě. Do 10 jednotek je to negativní. Možná biochemický.

Alexandraf
Echt Kelišová 7797 příspěvků 06.02.18 17:51

@Slunéčkový den pokud carka slabne, tak bude nejspis asi neco spatne :? Ale uvidis, urcite dal testuj a pak dalsi krev… Jinak opravdu do 10 se to bere jako negativni :hug:
A krvacet apod muzes i pres Utrogestan, bohuzel vsechno nezachrani :? Ale pomoct muze, to nerikam. U me taky doslo k ZT i pres Utrogestan a Prednison..
Ale kazdopadne drzim palce :hug: :hug:

Slunéčkový den
Stálice 76 příspěvků 06.02.18 19:47

Děkuji, potřebuji to skrze práci zjistit co nejdřív…a v labině mi Dr řekl že do pěti negativní…tak uvidíme…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >