Testy ve školce

Anonymní
25.4.21 16:49

Testy ve školce

Od zitra maji testovat ve skolkach s testy. Kdy ticinku je nutne zasunout hlouběji do nosu. Což vím, ze dcera si nenecha. Musime tam byt delsi dobu. Uz tak chodim na cas otviraci do skolky abych stihla auobus do práce a když by se dvera nenechala temito testy ockovat nemám ani právo na OČR, protože prý právě kvůli predskolakum dkolky otevreli tak nemam narok. Dovolene nemam mnoho. V práci do mě kolegyně rejí. Sem z toho všeho už ve stresu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3273
25.4.21 17:00

Myslela jsem ze testy pro školky teď zruší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19767
25.4.21 17:01
@Anonymní píše:
Od zitra maji testovat ve skolkach s testy. Kdy ticinku je nutne zasunout hlouběji do nosu. Což vím, ze dcera si nenecha. Musime tam byt delsi dobu. Uz tak chodim na cas otviraci do skolky abych stihla auobus do práce a když by se dvera nenechala temito testy ockovat nemám ani právo na OČR, protože prý právě kvůli predskolakum dkolky otevreli tak nemam narok. Dovolene nemam mnoho. V práci do mě kolegyně rejí. Sem z toho všeho už ve stresu :,(

od zítra se testuje ve školkách? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
25.4.21 17:01

@zudina Asi až to otevřou pro všechny děti a ne jen pro předškoláky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1541
25.4.21 17:04

Ve skolkach se netestuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2734
25.4.21 17:08
@Yorkmut píše:
Ve skolkach se netestuje.

Ve školkách se testuje. Ale chtějí to prý zrušit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1541
25.4.21 17:10

Skolky to maji na webu.

Napr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
25.4.21 17:11

U nás se testujeme ale stačí jen ze začátku nosu. Cca nám to celé trvá 30 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3295
25.4.21 17:11

@kavenka tak už v tom mám zmatek, přiznám. Zítra se vrací syn do MŠ a testovat se nebudou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1541
25.4.21 17:12
@kavenka píše:
Ve školkách se testuje. Ale chtějí to prý zrušit :think:

Uz se nebude testovat, tak to je lepsi napsat, nez jsem uvedla.

Příspěvek upraven 25.04.21 v 17:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16880
@Anonymní píše:
Od zitra maji testovat ve skolkach s testy. Kdy ticinku je nutne zasunout hlouběji do nosu. Což vím, ze dcera si nenecha. Musime tam byt delsi dobu. Uz tak chodim na cas otviraci do skolky abych stihla auobus do práce a když by se dvera nenechala temito testy ockovat nemám ani právo na OČR, protože prý právě kvůli predskolakum dkolky otevreli tak nemam narok. Dovolene nemam mnoho. V práci do mě kolegyně rejí. Sem z toho všeho už ve stresu :,(

Dceru si stejně testujes sama. Strc, kam dcera snese a neres to. 15 minut na vyhodnocení maji vsechny testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2734
@Yorkmut píše:
Uz se nebude testovat, tak to je lepsi napsat.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31035
25.4.21 17:23

Zrušení testování

Zrušení testování v Mš se týče jen 2 krajů, chápu to správně?

Odkaz na pdf, přepis, screen jsou totožné :kytka:

https://www.google.com/url?…

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 26. DUBNA
2021
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 19. dubna 2021 byla
vydána:  změna mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních,
která začne platit od 26. 4. 2021 (ZDE). Tímto mimořádným opatřením se oproti současnosti mění následující:
o V mateřských školách od 26. 4. 2021 ▪ se umožňuje osobní přítomnost všech dětí v MŠ v kraji Karlovarském a Královéhradeckém;
v těchto krajích probíhá provoz MŠ standardním způsobem (bez omezení počtu dětí ve skupině či
třídě, bez testování dětí a pro všechny děti navštěvující tyto MŠ)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2578
25.4.21 17:28

Já to chápu stejně. Testování je zrušené tam, kde mohou nastoupit všechny děti. Tak, kde mohou chodit jen předškoláci, se testuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2881
25.4.21 17:30
@sloninka píše:
Já to chápu stejně. Testování je zrušené tam, kde mohou nastoupit všechny děti. Tak, kde mohou chodit jen předškoláci, se testuje.

TAky jsem to tak pochopila, testovat se nebude jen tam, kde nastoupí všechny děti, to je v královéhradeckém kraji a v karlovarském kraji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat