Tetanie, panika, borelioza

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fany97
Kecalka 187 příspěvků 13.03.19 11:36
Tetanie, panika, borelioza

Zdravím. Je možné aby ke mě došla úplně jiná změna stavu? Nejdřív mě trápily bolesti hlavy, motani, bolest kolen, mravenceni, brneni končetin a tváře, bolest, paleni a slabost svalů, cukání, zaskuby a tiky všude po těle. A najednou skoro nic z toho až na bolest kolen a svalů, ale místo toho během 14 dnů dvě zřejmě panicke ci tetanicke ataky? Pocit že mám mrtvici, že umřu nebo že skolabuju a už se neprobudim. Pak to má několik dní odeznivani takže mám úplně jiné pocity než předtím, spíše navaly zimy, mrazení, v tu chvíli i mravenceni, navaly a trnuti do hlavy, chvílemi cítím horký tlak do hlavy, projíždí mi teplem zvláštní energie jako výboje. Obojí se mi stalo v noci a rozjíždělo se To, kdykoli jsem si lehla, takže teď mám pochopitelně strach si jít večer lehnout do postele. Buď se mnou vážně cloume podvědomě psychika nebo je stav v jiné fázi? Nebo to mohly ovlivnit antiepileptika které jsem brala 3 týdny, ač nemám epilepsii? První ataka byla 3 dny po ukončení léků. Navíc moje dcera byla léčena pro podezření na boreliozu. Takže já fakt nevím co si myslet. Mohl by mi někdo prosím poradit?

Reakce:
Renca8
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 13.03.19 11:45

Ty priznaky co pises jsou projevy bor.nech si udelat test

Fany97
Kecalka 187 příspěvků 13.03.19 11:52

@Renca8 mám už za sebou dva WB. poprvé negativní a mírně protilátky a podruhé negativní oboje

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 13.03.19 12:14

@Fany97
Tátovi zjistili boreliozu až po vyšetření mozkomíšního moku, krev měl negativní. Podobné příznaky jako ty, poté mu ochrnula půlka obličeje.

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 13.03.19 12:39

Nechte se vyšetřit na neurologii. Může to být borelie, ale i tetanie a nebo něco úplně jiného.

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 13.03.19 12:40
@Janina81 píše:
@Fany97
Tátovi zjistili boreliozu až po vyšetření mozkomíšního moku, krev měl negativní. Podobné příznaky jako ty, poté mu ochrnula půlka obličeje.

A vyléčil se?

Fany97
Kecalka 187 příspěvků 13.03.19 13:08

@sediza na neurologii jsem už byla. Vše vyšlo v pořádku EEG, EKG, ct mozku. Diagnostikoval mi spontánní tetanii bez příčiny.

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 13.03.19 13:13
@Fany97 píše:
@sediza na neurologii jsem už byla. Vše vyšlo v pořádku EEG, EKG, ct mozku. Diagnostikoval mi spontánní tetanii bez příčiny.

A hořčík - Magnosolv a Kalii bromidi Vám nezabírá?

Fany97
Kecalka 187 příspěvků 13.03.19 13:19

@sediza hořčík jsem si koupila jako první a několik měsíců ho brala. Vůbec nepomáhal a po krevních testech ho mám i zcela v pořádku. Jen vitamín D mi hodně chybí, tak chodím na injekce. Zatím zlepšení neni. Tyhle stavy jsou mnohem horší než předtím. Pořád mám to trnuti hlavy jak kdyby se mi tahla na spagatech do všech stran. Doktorka říkala, že něco může dělat vitamín D něco psychika, že i když se cítím dobře, můžu něco prožívat z minulosti aniž bych o tom věděla. No, já si myslím že psychika se mnou lomcuje teď trochu kvůli těmto stavům jinak nemám důvod být psychicky na tom spatne. Nikdy jsem nic podobného neměla tak přemýšlím proč mám najednou takové potíže, kde je ten pes zakopaný… :think:

Domiiina
Povídálka 21 příspěvků 07.04.19 12:54

@Fany97 Jedna z mnoha možností pokud jsou všechna vyšetření v pořádku .

Váš příspěvek
Reklama