Nové antidepresivum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 20:00
Nové antidepresivum

Ahoj.
Pár let užívám pram20mg, půl roku jsem užívala cik cak, zapominala. Je to asi měsíc co užívám zase jak mám a pritizilo se mi hodně. Šílený úzkosti celej den, bušení srdce, nevolnost, pálení na hrudi a ty úzkosti.. Nemůžu ani nikam ven.
Dnes jsem byla u doktorky a předepsala mi jiné že pram mám vysadit.. Že tím jak jsem si to užívání rozhodila přestal fungovat.. Dala mi valexin75mg. Každý den se jí mam ozvat jak mi je… Šíleně ale šíleně se toho bojím že se mi ještě pritizi víc.. Teď mi to stačí, horší stavy jsem neměla. Zítra ráno si mám vzít první prášek a hrozně se toho bojím.
Má stímto lékem někdo zkušenosti?

Reakce:
Lollitka
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 12.03.19 20:04

Ahoj, já taky z z citalopramu (Pram) 40 mg denně přecházela na venlafaxin (Velaxin), brala jsem nejdřív 150 mg, pak 225 mg. NÚ jsem neměla vůbec žádné, jen mi nezabral. Máš fajn Dr., že o tebe má zájem, když se jí máš každý den ozývat. 75 mg je navíc malá dávka, tak snad to bude ok, držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 20:05

Me ted dr.zvedal davku, a take se mi pritizilo. Vydrz. Az se hladina urovna tak to bude v pohode. Proste to jsou nezadouci ucinky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 20:09

Já doufám že mi to zabere protože pak už nevím co.. Jsem teď úplně neschopná skoro ničeho, celý den jsem doma.. Nevím co by bylo. Kdyby mi to nezabralo nebo se to zhoršilo :/

pun.
Nováček 10 příspěvků 12.03.19 20:17

Ahoj, neboj se nic, určitě to zabere. Nemám sice zkušenost přímo s těmito léky, přecházela jsem ze sertralinu na eliceu, ale taky jsem se hrozně bála, že nezaberou, ale zlepšení jsem cítila opravdu velmi rychle, myslím si, že max 3 dny. Pro zjednodušení přechodu jsem dostala ještě lexaurin, který jsem měla vzít, když přišla panika. Možná by ti to přechodně mohlo pomoct. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 22:02

Hrozně se bojím protože jinak by prej musela být hospitalizace a to opravdu nechci. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 16:18

ahoj, tak dneska jsem si vzala první prášek ráno a k tomu celý rivotril . je mi určitě líp jak včera ale stejně se pořád bojim že mi bude zle nebo tak … jestli to nezabral jen ten rivotril a ten velaxin nic nedělá … a až přestane fungovat rivotril tak mi bude zase zle .

Váš příspěvek
Reklama