Čerstvé tetování a moře - jak ho chránit?

14
27.11.19 23:56

tetovanie a more

ahojte.mam na vas taku mozno bizarnu otazku, ale zacnem pekne od zacatku.
pred cca 2 tyzdnamy som si nechala urobit tetovanie skoro cez celu nohu ale v tedy som este nevedela ze sa mi naskytne velmi zaujimava prilezitost ist do arabskych emiratov na dovolenku. v jednoduchosti mala ist kamaratka s dalsou znamou len ta ochorela tak aby im neprepadli letenky a hotel tak zavolala mna a ja som suhlasila. a teraz k veci. pytala som sa v tetovacom salone ci mozem ist k moru tak ze len na vlastne riziko a tetovanie nech velmi nevistavujem silnemu slnku.po hladani na nete som sa dostala k zaujmevej veci ktora by my pomohla su to leginy na plavanie len akosy na slovensku a cesku ich nikde nemaju a preto sa vas pytam ci by boli vhodne aj obycajne leginy? v decathlone som ich nasla ale rada kupujem ked si ich vyskusam. stretli ste sa vobec niekto s takymy leginamy? co som pozerala neake videa tak sa hambit nebudem ked sa tam kupu zeny zahaene a neako to prezijem :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1185
28.11.19 05:50

Pokud propouští vodu, tak moc vhodné nejsou. Po tak krátké době by ses neměla dlouho namáčet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
28.11.19 06:36

Já bych to neriskovala minimálně měsíc po tetování. Tetování potřebuje při hojení vzduch, nesmis ho moc namáčet a navíc teda sluníčko ti může dost pozměnit barvy. Tetování budeš mít už na cely život, tak bych zbytečně kvůli jedné dovolené neriskovala, že si ho zničíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
28.11.19 07:27

Já bych jela, ale nekoupala bych se a měla přes to tetování pořád oblečení, aby na to nepalilo slunce. Ale určitě bych s tím nelezla do moře. Dají se sehnat i kalhoty s uv ochranou. A jestli shanis jakože dlouhé oblečení na koupání tak se koukni na burkiny, ty by do emirátů i zapadly 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23981
28.11.19 07:41

Jak píšou ostatní, pokud ty kalhoty vodu propustí (jsou jen na zahalení), tak pomůžou proti sluníčku, ale né proti vodě.
Pokud bude tetování úplně zhojené, tak krátké vykoupání nevadí, ale ani tak se nemůžeš ráchat ve vodě půl dne.
Spíš než legíny bych to řešila tak, že se vykoupeš, vylezeš, tetování osušíš a oblíkneš si sukni/tuniku, prostě to, co ti tetování zahalí proti slunci, ale kůže bude v suchu a dýchat a né ve vlhkých kalhotech ;)
Zainvestuj i do pořádného opalovacího krému (viděla jsem i speciály na tetovanou kůži, ale jestli je to jen reklamní trik nebo to ty barvy chrání, to si nejsem jistá :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat