Tetu spláchli do klozetu - písnička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eVerča
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 14.07.18 17:35
Tetu spláchli do klozetu - písnička

Ahoj,
vzpomínáme na písničky ze škol v přírodě a táborů v devadesátých letech a já si marně lámu hlavu s textem o povedené rodince Jahodovic.
Zpívalo se tam, že strejda sundal klobouk z hlavy a skočil z mostu do Vltavy, strejda slyšel jak to klape a dal se zašít do kanape, tetu splachli do klozetu a konec písničky je tu…
Nechytá se někdo? ????
Chci to naučit ty moje malý povstalce.

Díky ????

Reakce:
milwinka
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 16 inzerátů 14.07.18 20:05

To tada slyším poprvé ale docela mé to pobavilo. :-) A zkoušela sis to vygooglit?

milwinka
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 16 inzerátů 14.07.18 20:20

Tak jsem to zkoušela vygooglit a jediné co jsem našla je toto:
v písni Juliana krásná panna, prala nohy od piana je návod, jak se zbavit tety: „Tetu, tetu, tetu spláchni do klozetu, tetu můžeš uklozeti a pak můžeš s námi jeti." viz:
 https://books.google.cz/books?…

eVerča
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 14.07.18 21:48

@milwinka
Ano, to jsem našla taky. Koneckonců taky zajímavá písnička. Ale Jahodovi žádnou Marianu neměli ????

eVerča
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 03.08.18 17:01
:think:
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >