Reklama

Tetu spláchli do klozetu - písnička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eVerča
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 14.07.18 17:35
Tetu spláchli do klozetu - písnička

Ahoj,
vzpomínáme na písničky ze škol v přírodě a táborů v devadesátých letech a já si marně lámu hlavu s textem o povedené rodince Jahodovic.
Zpívalo se tam, že strejda sundal klobouk z hlavy a skočil z mostu do Vltavy, strejda slyšel jak to klape a dal se zašít do kanape, tetu splachli do klozetu a konec písničky je tu…
Nechytá se někdo? ????
Chci to naučit ty moje malý povstalce.

Díky ????

Reklama

Reakce:

milwinka
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 32 inzerátů 14.07.18 20:05

To tada slyším poprvé ale docela mé to pobavilo. :-) A zkoušela sis to vygooglit?

milwinka
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 32 inzerátů 14.07.18 20:20

Tak jsem to zkoušela vygooglit a jediné co jsem našla je toto:
v písni Juliana krásná panna, prala nohy od piana je návod, jak se zbavit tety: „Tetu, tetu, tetu spláchni do klozetu, tetu můžeš uklozeti a pak můžeš s námi jeti." viz:
 https://books.google.cz/books?…

eVerča
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 14.07.18 21:48

@milwinka
Ano, to jsem našla taky. Koneckonců taky zajímavá písnička. Ale Jahodovi žádnou Marianu neměli ????

eVerča
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 03.08.18 17:01
:think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama