Teutonia SOLANO

20109
8.11.07 18:45

Teutonia SOLANO

Zdravím, máte někdo zkušenost s těmito golfkami?
http://www.babymania.cz/…-solano-2970 … moc se mi líbí, tak by mě zajímalo, jestli jsou taky praktické :wink:
A mají je nějde v obchodě v Brně na zkouknutí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20109
9.11.07 07:15

Dobré ráno,
Fakt je nikdo nezná? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.11.07 00:07

Solano

Cus, koukala jsem na ne v obchode, mame kombinovany kocarek od teto firmy a jsme hodne spokojeni, takze uz pokukuju po golfkach. Jsou tak stredne tezke, barvy vypadaji jako na internetu, vlastne vse tak odpovida. Rekla bych klasika, sportaky jsou dost vymakane a funkcni, u tech golfek toho je min, neni tam kosik, ale tasticka. Uplne do lehu nejdou, spis vetsi pololeh. Ja jdu nakonec asi do Maclarenu, ale Teutonii nemuzes nic zkazit.

• Nahlásit
  • Citovat
7368
15.10.08 19:23

solano

Asi hodně pozdě, tak ale třeba pro další zkušensoti ze Solanem.
Jsou super, moc jsem nevěřila malým kolečkům, ale zvládají opravdu i terém, asi taky díky spojené rukojedi, supr jsou i tlumiče, k¨koupáním jsemi mladýho občas uspala..Jsou lehké a skladné, vydrželi i dovolenou v lese s babičkou, což mluví za hodně …jízda lesem přes pařezy, jehličí vypadávalo ještě hodně dlouho a Solano drží.. :D .
Jediný není košík pod kočárkem, nebyl problém ho ušít, a taška na rukojeti je taky dost veliká + kapsa na zadní části kočárku taktéž.více info či foto ráda poskytnu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
10.11.08 19:53

Ahojky.
Já mám teutonii spirit S3 a teď taky koukám po golfkách a solano mně mooooc láká. Jen se mi zdá docela malé…jak je to ve skutečnosti????
Ještě se mi líbí Moon Buggy kiss a vypadá o dost větší, tak jsem ted v úzkých, páč se nevím rozhodnout… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
10.11.08 20:40

Ahojky máme Solano už skoro rok, je bez vady a chyby, fakt vydržel hodně a nechávám na další mimi, je super skladný do auta, původně jsem chtěla Chicco CT3 myslím, má je kamarádka a docela zaberou dost místa i v našem velkém Kombiku..Solano je pro nás super, vešel se tam Domča i v roce a zimním fusaku, sice byl jak taková menší sardinka, ale zase tak hrozné to nebylo..asi jako v každých skladnějších golfkách..
Ted se chystáme do Spiritu s3 pro druhé mimi, tak doufám, že mě teutonie opět nezklame :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama