Text na pobyt do lázní

1952
31.3.16 13:19

Text na

Ahoj všem, budeme kupovat společně se švagrovou pro její a manželovi rodiče pobyt do lázní. Chtěli jsme jim tímto poděkovat za jejich ochotu a štědrost, že nám hlídají děti, pomáhají jak se dá atd. ale vůbec mě nenapadá jaký text i formou básničky, ale nemusí být…kdyby někdo věděl budu vám moc vděčná. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6724
31.3.16 13:29

Naši milí rodiče,
pojedete do piče,
místo dětí hlídání,
lázně na Vás čekají.

Za Vaši ochotu s díky za pomoc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3366
31.3.16 13:36
@Premek_Orac píše:
Naši milí rodiče,
pojedete do piče,
místo dětí hlídání,
lázně na Vás čekají.Za Vaši ochotu s díky za pomoc…

Moc pekny! :palec:

@MonikaN.89 píše:
Ahoj všem, budeme kupovat společně se švagrovou pro její a manželovi rodiče pobyt do lázní. Chtěli jsme jim tímto poděkovat za jejich ochotu a štědrost, že nám hlídají děti, pomáhají jak se dá atd. ale vůbec mě nenapadá jaký text i formou básničky, ale nemusí být…kdyby někdo věděl budu vám moc vděčná. Děkuji :)

To neumite vymyslet par vet s podekovanim a musi vam to napsat nekdo neznamy anonymni na netu? :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6724
31.3.16 13:38

@Gorlami Já bych se zakladatelky zastal. Třeba to chce mít fakt pěkný, ne něco, jako jsem napsal já… Nebo je prostě hrozně dobrá nějakým směrem, jako Drábová na jederný elektrárny, a na tohle prostě nemá střevo (básnické). Nebo prostě nemá den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
31.3.16 13:45

Moc dekuji za pomoc uz se to tiskne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6724
31.3.16 13:48

:lol: fakt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
31.3.16 13:54

No samozrejme takovou basnicku od srdce by bylo skoda nechat zavrenou v supliku :palec: a jeste jim necham jeden vytisk zaramovat, at si muzou dat na zed mezi nase fotky :-) jeste jednou diky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6724
31.3.16 14:03

Prosím, rádo se stalo. Přemek ví, Přemek umí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
31.3.16 14:55

Urcite se jeste ozvu..muj tata ma letos kulate narozeniny, tak to zase bude chtit nejaky pekny versik :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama