Těžkost těla a mžitky před očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Kecalka 127 příspěvků 1 inzerát 13.02.19 20:11
Těžkost tela a mžitky před ocima

Ahoj chci se jen zeptat mam týden hroznou těžkost nohou a rukou a tlak..i v hla­vě..vadí mi svetlo a mám mžitky na světle…jsem pořád slabá…dr.mi udelala základní. laborku a nic se nezjistilo.ory osychika..v nohou mě boda občas cítím teplo…nemáte zkušenosti? Dekuji :)

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 13.02.19 20:33

Mela byste jit na neurologii, kde by vás meli vyšetřit.

anahita
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 13.02.19 20:35

Poslední dobou je tady plno příspěvků s tímto nebo hodně podobným tématem. Dokonce i mě je hodně podobně. Mě je takto ale každý rok v tomto čase, kdy přichází jaro. Ta změna a teplotní skoky mi prostě nedělají dobře. Docela zabírá i magnézium ;-) a jinak neueolog

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >