Thule Glide kočárek - zkušenosti

1.1.20 13:27

Thule Glide kočárek - zkušenosti

Ahooj holky :), narazila jsem na tento kočárek a musím říct, že se mi moc líbí. Moje máma mě varovala, ať si hlavně nekupuju nějaký s malýma kolečkama. Že prý je to peklo a užila si s tím svoje. Tohle mi přijde jako docela elegantní a pohodlné řešení. Co myslíte vy? Má ho nějaká? :srdce:

https://www.thule.com/…2-_-10101928

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

199
1.1.20 13:42

@ludmilanov
Ahoj, my máme Thule Urban glide. Je skvělý (mám srovnání s jinými sporťáky- oproti třeba x landeru nesrovnatelně lepší ). Ale pokud se s ním chceš třeba pohybovat po městě, v MHD, je dost neprskticky-je hodně dlouhý i široký. Jako dá se to, já jezdím MHD málo, tak to tolik nevadí. Ale mít potřebu se častěji pohybovat busem nebo tramvají, uvažovala bych o nějakém dalším - menším kočárku. Ale na procházky do přírody je skvělý, stabilní, snadno se s nim manipuluje, když jsme si ho koupili a ze dne na den začali pouzivat po jiném sporťáku, zdálo se nám, že jede úplně sám. Navíc mi přijde, že provedení je úplně jinde než u kočárku, co jsme měli před tím- ty se strašně rychle rozvrzaly, přišlo mi, že jsou dělaný na jedno dítě a pak jsou na vyhození (x lander se nám dokonce při jedny trochu hrubší manipulaci rozlomil v rámu). Thule vypadá a funguje stále dobře, doufáme, že se nám pak i podaří prodat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
1.1.20 15:59

Kočárek na 4 kolečkach mně přijde lepší a bezpečnější než na třěch kolech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
1.1.20 19:37

@ludmilanov ahoj, slycham na nej samou chvalu, nejake recenze jsou tady a ostatni mohou pridavat, budu rada :kytka:
https://www.emimino.cz/…-glide-2018/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
1.1.20 19:38

@marcusa prijde lepsi proc, zrejme nemas osobni zkusenost, nebo ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama