Thule urban glide 2 - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 13:00
Thule urban glide 2

Dobrý den, prosím o zkušenosti s tímto kočárkem… jak se s ním jezdí, jak se do něj dítě vejde? Ve sporťáku se nožicky polohovat nedají že?
Je nějaky podobný kočár co se dobře skládá je terenní a ke sportu? Děkuji za rady

Reakce:
saphire
Kelišová 7006 příspěvků 06.05.19 13:04
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o zkušenosti s tímto kočárkem… jak se s ním jezdí, jak se do něj dítě vejde? Ve sporťáku se nožicky polohovat nedají že?
Je nějaky podobný kočár co se dobře skládá je terenní a ke sportu? Děkuji za rady

Thule jsem jen viděla, ale ke sportu s polohováním TFK sport, nebo TFK Joggster s “16”koly. Jinak nevím, sama se rozhoduju jestli připlatím za tfk nebo se spokojím s X-landerem x-run..
Jinak si myslím není potřeba anonymity k takovému tématu ;)

zelfka
Kecalka 167 příspěvků 06.05.19 14:34

Ahoj,
taky se rozhoduji mezi Thule Urban Glide 2 a TFK Joggster Adventure, zatím jsem je vyzkoušela pouze v obchodě a za mě:
Thule: +skvělé jízdní vlastnosti +design +skvěle se skládá a rozkládá +velká zapínací dolní taška, další úložné prosotory +má ruční i nožní brzdu

• nemá polohovatelné nožičky
  • oproti TFK užší sedátko
  • kratší korbička
  • nemá kotoučové brzdy
  • madlo není součástí ceny

TFK:

• super jízní vlastnosti
  • opravdu prostorná sedačka
  • polohovatelné nožičky
  • kotoučové brzdy, celý je montovaný, takže je prakticky nezničitelný
  • hůř se skládá/rozkládá
  • nemá nožní brzdu
  • spodní koš je úplně otevřený
  • u některých modelů se musí dokupovat přední kšilt ke stříšce

Přišlo mi, že ten Thule jezdil ještě o trošinku lépe než TFK. Oba jsou vhodné i pro hodně vysoké lidi. No já se pořád nemůžu rozhodnout :)

Káťa19
Extra třída :D 12489 příspěvků 18 inzerátů 07.05.19 10:40

Ahoj, recenze na tento kočárek je tady . Ostatní mohou přidávat :kytka:

Koupit kočárek můžete i na místním bazárku , kde jde nastavit i hlídací pes :palec:, přijde vám upozornění na nový inzerát.

Váš příspěvek
Reklama