Britax B-motion 3 plus nebo Joie crosster?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fialkaann
Povídálka 26 příspěvků 29.03.19 13:39
Britax B-motion 3 plus nebo Joie crosster?

Ahoj, prosim poradte, ktery z techto kocarku a proc? Mate ho nektera doma? A nevadi vam neotocna sedacka? Dekuju

Reakce:
fialkaann
Povídálka 26 příspěvků 29.03.19 13:41

Aha, ted koukam, ze tu stejna diskuze uz je. Asi nevybiram takhle sama :D Ale smazat to nejde, tak kdyby nekdo dalsi napsal, budu rada, ale staci i ta minula :D

poHanka89
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 29.03.19 23:48

Ahoj, taky pokukuju po novem sportaku a vyhlidka jsem si na obrazku britax bm3 a pak jsem ho videla na zivo a za me teda ne - je strasne nizky, maly..ja merim 175cm a chlap 189cm a museli bysme chodit shrbeni :lol: takze hlasuju pro crosstera, ten je paradni a podle recenzi i opravdu dobry :srdce:

fialkaann
Povídálka 26 příspěvků 31.03.19 19:40

@poHanka89 díky - taky se mi ten Joie začíná zamlouvat víc......ale na ten Britax jsem našla hodne pozitivnich recenzi a daleko vic se na ne sije apod, tak mi prislo fajn mit takovy oblibeny kocarek. Proc jsou tedy tak oblibene? … Jinak na Crosster se jedeme zitra podivat

poHanka89
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 31.03.19 20:06

@fialkaann presne proto jsem jako prvni uvazovala o tom britaxu - muzou se menit strisky, barevne kombinace apod. Ale opravdu, kdyz jsem ho videla na zivo, tak me veskere nadseni preslo. Ale i zalezi na tom, jak jste vysoci no

fialkaann
Povídálka 26 příspěvků 31.03.19 20:23

@poHanka89 Jasne.....ono asi pro nižší maminky, do malého výtahu apod je to dobré. A nevíš jestli ta plusková verze je vetší? … Uvidime ješte, jak se bude ovládat a tak. A vy uvažujete nad tím Crossterem? Pripadne budu ráda za další tipy na sporťáky. Dekuju ;)

poHanka89
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 31.03.19 20:40

@fialkaann mam dojem, ze plusko ma jen navic polohovani nozicek. Na to pozor, netusila jsem, ze ne vsecky sportaky nemaji polohovani 8o nikdy se mi trikolky nelibily, ale kdyz jsem mladsi dceru posadila do Baby Joggeru Summit x3, tak jsem mu uplne propadla :srdce: jen je to trochu draha sranda na to, ze uz chodi a bude chtit uz vic tapat po svych nez sedet v kocaru. Ten croster mi prijde levnejsi varianta a hodne se mi libi ta brzda na rukojeti. Jeste mam v merku BJ City Elite

Váš příspěvek
Reklama