Tiky miminka

38
30.6.13 19:04

Tiky miminka

Ahoj, chci se zeptat, mam doma 5ti tydenni miminko a pozoruji u nej vibraci nozicky (ne vzdy te same), je to vzdy tak max. 2 vteriny, takove provibrovani a pote to zase ustane… Stava se to hlavne pri protahovani, ve spanku to nedela…
Setkal se s tim nekdo, je to normalni?

Dekuji moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5301
30.6.13 19:25

@Martinka87 ahoj,nevim, jestli je to normalni, ale muj syn to delal prvni 2 max.3 mesice taky. Presne to, co popisujes.Pak to najednou ze dne na den prestalo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
30.6.13 20:31

@Nelliss dekuji moc!!! ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24838
30.6.13 20:39

Všechny naše děti přesně tohle dělaly, časem to přešlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
30.6.13 20:43

@fragola takze mam vlastne zdravoucke miminko, huraaaa ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2602
29.12.15 17:45

Malej (4m) teď začal mít cuky pěstiček - ručiček, když se probouzí… tak nevím, jestli to znamená nějaký problém, ale až na to, že mám pocit, že to předtím nedělal, mi to přijde celkem normální… je to takový ten záškub a trhané zacukání pěstičkama, když se člověk protahuje ze spánku.. mám dojem, že se mi to také občas stávalo. Za bdělého stavu se mu to nikdy nestává, cuká mu jen ve spánku a při probuzení, protahování. Tak si myslím, že to si nic není a jak není pěstička po spánku prokrvená, tak v ní cuká… stávalo se to vašim miminkům taky? za bdělého stavu se mu to nestane nikdy, le ve spánku a při probouzení teĎ dost často..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25105
29.12.15 19:04

@Niemeyer Pokud máš jakékoliv pochybnosti, zavolej vašemu neurologovi a poraď se tam. Předpokládám, že jste v této oblasti stále pod preventivním dohledem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat