Tinnitus - tetanie, páteř

Anonymní
22.6.21 07:56

Tinnitus - tetanie, páteř

Zdravím vás,
již asi třetím rokem trpím tinnitem. Když začal, bohužel jsem ho neřešila, měla jsem dost starostí i se školou a navíc jsem si myslela, že je to normální, že to přejde. Poté jsem byla na CT hlavy kvůli častým migrénám- negativní. Tento rok se ale pískání v uších zhoršilo. Poslední měsíce jsem měla hodně stresu, najížděla jsem na antidepresiva a přijde mi, že je tinnitus horší. Tím, jak ho furt vnímám, tak už mi to fakt leze na nervy. Chci se zeptat, jestli máte někdo s tinnitem také problém a jaké jsou vaše zkušenosti. Ještě doplním, asi dva roky zpět zjištěna latentní tetanie, ale hořčík užívám tak nějak podle potřeby, nebývá mi po něm nejlíp od žaludku. Dále mám občas problémy se zády a bolívá mě za krkem. Myslíte, že i po pár letech mám s tinnitem jít k Dr.? Nebo je to zbytečné. Zase mi lítaj hlavou myšlenky, jestli nemám RS, nádor a podobně.. :zed: a kdyžtak kam první? Neuroložka nebo ORL?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
22.6.21 07:59

Můj muž ho má cca 20 let, horší se to při stresu, únavě atd.. Musíš vypozorovat, jinak např nesnese pusteny router, prostě slyší cosi, co já ne a horší se to. Takže na noc vypíná vše z elektriky atd.. Jako k dr můžeš, někdo bere pilule na úpravu, může zabrat, nemusí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24522
22.6.21 08:01
@Anonymní píše:
Zdravím vás,
již asi třetím rokem trpím tinnitem. Když začal, bohužel jsem ho neřešila, měla jsem dost starostí i se školou a navíc jsem si myslela, že je to normální, že to přejde. Poté jsem byla na CT hlavy kvůli častým migrénám- negativní. Tento rok se ale pískání v uších zhoršilo. Poslední měsíce jsem měla hodně stresu, najížděla jsem na antidepresiva a přijde mi, že je tinnitus horší. Tím, jak ho furt vnímám, tak už mi to fakt leze na nervy. Chci se zeptat, jestli máte někdo s tinnitem také problém a jaké jsou vaše zkušenosti. Ještě doplním, asi dva roky zpět zjištěna latentní tetanie, ale hořčík užívám tak nějak podle potřeby, nebývá mi po něm nejlíp od žaludku. Dále mám občas problémy se zády a bolívá mě za krkem. Myslíte, že i po pár letech mám s tinnitem jít k Dr.? Nebo je to zbytečné. Zase mi lítaj hlavou myšlenky, jestli nemám RS, nádor a podobně.. :zed: a kdyžtak kam první? Neuroložka nebo ORL?

už zas?? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24522
22.6.21 08:02

@martina.se tahle holka sem tento dotaz dává každý den celý letošní rok, ještě sis toho nevšimla? teď sice byl nějaký ten den klid a už je to tu zas :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
22.6.21 08:05
@stinga píše:
@martina.se tahle holka sem tento dotaz dává každý den celý letošní rok, ještě sis toho nevšimla? teď sice byl nějaký ten den klid a už je to tu zas :cert:

Jeee.. Tak to jsem si fakt nevšimla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 08:05
@stinga píše:
@martina.se tahle holka sem tento dotaz dává každý den celý letošní rok, ještě sis toho nevšimla? teď sice byl nějaký ten den klid a už je to tu zas :cert:

Ohledně tinnitu jsem tu ještě nikdy nic nepsala a nemám nikoho, kdo by mi řekl zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
64469
22.6.21 08:06
@Anonymní píše:
Ohledně tinnitu jsem tu ještě nikdy nic nepsala a nemám nikoho, kdo by mi řekl zkušenosti.

Obrat se na dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24522
22.6.21 08:07
@Anonymní píše:

ale psala, nebo to byla jiná anonymní, která tu o škole, stresu, tinnitu, RS a rakovině píše už půl roku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 08:10
@stinga píše:
ale psala, nebo to byla jiná anonymní, která tu o škole, stresu, tinnitu, RS a rakovině píše už půl roku?

Znovu opakuji, že o tomhle problému jsem tu nepsala nic, kdyby jo, tak bych se na to asi neptala podruhé. Jak říkám, chtěla jsem pouze znát zkušenosti a názory od lidí, co mají třeba stejný problém, ale očividně to tady asi nepatří.. ;) nevadí

• Citovat
  • Nahlásit
3721
22.6.21 08:43

Jdi na orl - poslou na Ct, případně sono, je speciální druh jak se děla klasicky rentgen aby se koukli na ty kůstky, kamerkou jestli není něco v eustachove trubici. Mám ho půl roku a zhoršuje se únavou, alkoholem a rymou. Naučila jsem se ze začátku poslouchat hypnoticke videa na YouTube na usinani od jednoho Slováka - poslouchala hnědý nebo růžový šum co mi pomohl to filtrovat. Pravidelně chodím na fyzioterapie i když s pateri bezne problem nemám. To mi pomohlo na občasné bolesti hlavy a nějaké tlaky… ze začátku jsem nemohla ani poslouchat rádio nebo jsem nemohla dělat u monitoru, protože trochu sumi a piska a me to zhoršovalo. Teď už je to Ok. @stinga tak předpokládám, ze neni jediná z těch stovek tisíc studujicicih co to má a má stres ve škole. To mi víc vadí dotazy na pocurany test dva dny po sexu nebo když někdo říká dpo- den po oplodnění :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
22.6.21 08:56
@Anonymní píše:

Najdi si diskuze, já s tím velké zkušenosti, už jsem tu v diskuzích odpovídala několikrát, mám tinnitus i tetanii, už se mi to celé nechce vypisovat znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24522
22.6.21 09:02

@hospodki slovosled, výrazy, zmínka o nádoru a RS - je to ta stejná, ale to je jedno,
a jak píše @LennyL1 těch diskusí je tu už tolik, a lidi tam přispívali, tak ať si to najde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
22.6.21 09:06

@stinga Ok, akorát musím říct ze když já hledala info tak RS a nádory jsou první co na tebe vyjedou, tak se ani nedivim, ze se boji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24522
22.6.21 09:12
@hospodki píše:
@stinga Ok, akorát musím říct ze když já hledala info tak RS a nádory jsou první co na tebe vyjedou, tak se ani nedivim, ze se boji

jo, to ti vyjede téměř na cokoli, já už to pochopila dřív, a když mám problém, tak buď jdu k lékaři, nebo se na to úplně vykašlu a čekám, že to vymizí - googlit nemá smysl, vždy máš nádor, téměř vždy RS :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
22.6.21 09:18
@stinga píše:
jo, to ti vyjede téměř na cokoli, já už to pochopila dřív, a když mám problém, tak buď jdu k lékaři, nebo se na to úplně vykašlu a čekám, že to vymizí - googlit nemá smysl, vždy máš nádor, téměř vždy RS :mrgreen:

Přesně tak! V podstatě ve všech nemocích mám pocit, že člověk najde něco, co má. Když mě začla tetanie, tak je ten první záchvat jak infarkt, takže záchranka, nikdo vám nevysvětlí, že je to jen chemická nerovnováha, takže se mi z toho rozjela solidní panická porucha, a když jsem si googlila, co by mi mohlo být, tak jsem byla v podstatě už v hrobě :lol: Než jsem zjistila jak tahle blbá nemoc funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat