Občasný průjem

Anonymní
21.6.21 18:28

Občasný Průjem

Zdravím chtěla bych se zeptat, občas mívám průjem, který trvá necelý den, a pak mě to přestane, trpím na to docela často, nejsem si vědoma, že bych snědla něco špatného, ale ani si nemyslím, že by to bylo něco vážného, jen jsem se chtěla zeptat čím by to mohlo být, ve stresu nejsem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22452
21.6.21 18:32

Nemáš třeba intoleranci na laktózu? To by mohlo, kdybys snědla třeba nějaké mléčné výrobky. Nebo na cokoli jiného, třeba lepek. Prostě vypozorovat jestli to nemáš po nějaké konkrétní potravině. Nemusí být nutně zkažená, ale prostě tvému tělu nemusí něco sedět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 18:38

@Kriss Tina
Ajo děkuji, tohle mě nenapadlo, zkusím si hlídat co jím a uvidím, i když já většinou jím dost podobné jídla, jídla obsahující lepek, nebo mléčné výrobky a tak jim Skoro každý den, takže si myslím, že kdyby to bylo tím, tak si myslím, že bych průjem měla každý den

• Citovat
  • Nahlásit
2033
21.6.21 18:43

Taky bych zkusila vypátrat, jestli to není po nějakém konkrétním jídle. U jednoho syna se takto projevuje intolerance laktózy a celiakie. A druhý syn teď mívá ridkou stolici pravidelné každý den odpoledne. Nechápu..vždy ho bolí břicho, vykadi se a je po problému. Celikakii nemá (testy negativni), laktózu teď budu pozorovat, ale má to fakt v pravidelném čase, tak to bude asi něco jiného. Chce to prostě pozorovat, sledovat, pamatovat si, kdy člověk co jedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 18:45

@Midaku
Já to tak taky mám dojdu se vyprázdnit na záchod a je po problémů, tak nevím zkouším si zapisovat jídlo a pak uvidím

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat