Svědění hlavy

Anonymní
21.6.21 19:25

Svědění hlavy

Dobrý večer, nemáte někdo prosím zkušenost se šíleným svěděním hlavy?
dělají se mi už i strupy byla jsem na kožním Dr mi řekl že to je asi jen alergická reakce na něco co přišlo do kontaktu s mojí pokožkou hlavy a předepsal přípravek ale změna žádná naopak mi přijde že mě už svědí i vrchní čas hlavy :( je to něco šíleného přijde mi že se za chvíli proškrabu až na mozek :zed: :dance: 8o děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
948
21.6.21 19:26

Může to být i špatný šampón, co používáš?
Hlavně to nejhorší je, si to škrábat.
Co třeba zkusit masku z kokosového oleje přes noc? Je to sice trošku bojovka co se polštáře týče ale na jakékoliv kožní problémy mi kokosový olej pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 19:29

@Banane18 strašně dlouho jsem si kupovala šampony Balea teď jsem měla panthene a pak schaumu..vrátila jsem se zpět k Balea šamponu ale stejně furt hrůza děs i když si vlasy umyju bez šamponu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
218
21.6.21 19:42

Zkusila jsi nizoral?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
21.6.21 19:43
@Anonymní píše:
@Banane18 strašně dlouho jsem si kupovala šampony Balea teď jsem měla panthene a pak schaumu..vrátila jsem se zpět k Balea šamponu ale stejně furt hrůza děs i když si vlasy umyju bez šamponu :zed:

Zkus Nivea, ten klasický šampón.
Já jsem alergik na různý silikony a plastiky.
Takže jako sprcháč mám ten klasický nivea (ten tmavě modrý) a jako šampón taky od nivea.
Když používám delší dobu normální sprcháč nebo šampón tak mě to začne svědit až se mi z toho udělá taková hroší kůže právě taky se stroupkama a rychle se mi mastí vlasy.
Ale jako první bych začala s tou maskou z kolosového oleje.
Celkově Balea není dobrá značka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 19:44

@Okta nene nezkoušela jen to co mi předepsal kožní "Locoid crelo " :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 19:46

@Banane18 já právě používám baleu šíleně dlouho vždy jsem s ní byla spokojená..pak jsme zkusila po dlouhé dobe ten panthene a schaumu..právě Nivea mi vlasy šíleně mastila :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1469
21.6.21 19:51

Nekupuj si tyhle voňavý šampony a zkus nějaký z lékárny, já tam teď objevila jeden s peelingem, stojí sice 500kč ale už nechci jinej, nemastí se mi po něm tak vlasy a po pár dnech užívání tě peeling zbaví těch stroupků,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
21.6.21 19:56

Dobrý šampon je z lékárny od Uriage.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
21.6.21 20:25

Tak ho zkus, kdyby to byla kvasinka, ta ráda svědí jak čert, tak to zabere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
21.6.21 20:41

Mám ted velmi čerstvou zkušenost. Hlavně nesnesitelné svědila asi měsíc. Vyzkoušela jsem léky na alergii, různé šampony i mytí jen vodou. Pak děti přinesly zeskolky vši, v ramci prevence jsem se šamponem proti vším umyla taky a najednou je po svedeni. Vši jsem ale neměla. Během toho měsíce mi tu hlavu prohlíželi 3 lidi a nic a neviděli. Teď mi to prohlížeč manžel znovu a zase nic. Ale i tak ten šampon pomohl. Netuším, co to bylo a jak to zmizelo. Ale doufám, že se to nevrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
21.6.21 23:52

Mohlo by to mít u souvislost s játry, pokud se Vám to šílené svědění objevilo nenadále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 00:03

@Evullka ano z ničeho nic :nevim: je to něco šíleného chvilkama mám potřebu se šíleně škrábat přijde mi že se proškrábu až k mozku :zed:
Když jsem byla u kožního naznal že to je alergie ale absolutně nevím na co prostě nic nového jsem nezačala používat.

• Citovat
  • Nahlásit
5
22.6.21 18:55

Podle toho co píšete bude problém určitě uvnitř těla. V obchodě ani v lékárně moc kvalitní šampon neseženete, jsou to spíš chemické preparáty plné silikonů. Zaměřte se na přírodní produkty bez silikonů a různých pěnidel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 20:45

Moc všem děkuji za rady :nevim: dneska ještě ke všemu mám na levé straně týle „bouličku“ která bolí a s tím i část krku :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat