Tip kam darovat hračky

636
4.8.20 14:50

Tip kam darovat hračky

Ahoj, jen přidávám nápad, kam se případně lze obrátit s nepotřebnými hrackami typu odrážedla, autíčka, panenky, míče, stavebnice, stolní hry, interaktivní hračky apod (ne plysaci a puzzle, to se hned poztrácí,). Jde o lázně pro děti, v republice je jich několik a z vlastní zkušenosti např. v Nových lázních v Teplicích musím říct, že dětem zprijemnuji pobyt a zároveň se poměrně rychle ničí, takže jich nikdy není dost. Nevím jak je to teď v době koronaviru z hlediska hygieny, ale až se situace uklidni, určitě by našly využití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18416
4.8.20 15:30

@bibi2233 tak vyhledat nejakou organizaci v tvem okoli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50418
4.8.20 15:40

Neco do cekaren k dr., budou za to vdecni.
U sestry v nove zastavbe bytu jsem na oplocenem hristi videla spoustu hracek (ta odrazedla, kocarky, trikolky, stolek, zidle atd.). To tam nekdo odlozil, kdo uz to nechce a deti to vyuzivaji prave na tom hristi. Jak jsem tam byla loni v lete, tak to tam zustalo i do letoska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
4.8.20 17:08

Zakladatelka nehledá nikoho, kdo by si hračky vzal, ale dává tip, kam se dají umístit.:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
18.8.20 15:11

Škoda, že jsem nenašla tip dřív, akorát nedávno jsme vyklízeli byt a všechno jsem vyházela. Ne tedy do popelnic, ale do takových těch kontejnerů na oblečení. Doufám, že i z těch to skončí někde na správném místě a bude to nějakým dětičkám k užitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama