Reklama

Tip na dárek pro dvojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 20.01.17 08:13
Tip na dárek pro dvojčata

Ahoj, jdu na návštěvu k kamarádce, která má dvojčata, teď ve druhé třídě, chlapce a holčičku. Mám ve zvyku jim vždycky něco přivézt, obvykle je projdu po několika hračkářstvích a vybírám podle toho, kolik jim je, kam se jde a jaká je roční doba.

Hraček měli odmala plno, ale zatím se mi vždycky povedlo s něčím trefit. A jak už jsou teď větší, ráda bych jim přinesla něco, co je teď třeba „in“ ve škole mezi stejně starými dětmi.

Nevěděl byste někdo třeba s podobně starými dětmi? Může to být prakticky cokoliv, nějaká klasická hračka, nebo něco, co se spotřebuje, nebo třeba něco, co se sbírá, budu ráda za každý tip, díky.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 20.01.17 08:20

Společenská hra…

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 20.01.17 08:22

Lego určitě taky mají, dají se koupit malé sady, pro kluka i holku zvlášt…Nebo 3D puzzle…

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 20.01.17 08:22

Hodně teď vidím reklamy na toto: http://stolni-hry.heureka.cz/…ro-pie-face/

Ale já bych koupila jak píše první uživatelka :-)

petipacka
Závislačka 4309 příspěvků 20.01.17 08:26

U nás krom lega taky vedou společenský hry Dobble, Ubongo, Carcassone, hry od Lucie Ernestové, naši taky rádi skládají Puzzle.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 20.01.17 08:39
@Klára-z-Prahy píše:
Ahoj, jdu na návštěvu k kamarádce, která má dvojčata, teď ve druhé třídě, chlapce a holčičku. Mám ve zvyku jim vždycky něco přivézt, obvykle je projdu po několika hračkářstvích a vybírám podle toho, kolik jim je, kam se jde a jaká je roční doba.

Hraček měli odmala plno, ale zatím se mi vždycky povedlo s něčím trefit. A jak už jsou teď větší, ráda bych jim přinesla něco, co je teď třeba „in“ ve škole mezi stejně starými dětmi.

Nevěděl byste někdo třeba s podobně starými dětmi? Může to být prakticky cokoliv, nějaká klasická hračka, nebo něco, co se spotřebuje, nebo třeba něco, co se sbírá, budu ráda za každý tip, díky.

Klukovi bych koupila 3D lego, je to úžasný, koupila jsem k vánocům dětem kamarádky a mělo úspěch, je ale trožku dražší. A holce něco do školy, zápisníky, desky, kufřík…moje má ráda ledové království, je vyplácaná i z rukavic :mrgreen:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 367 inzerátů 20.01.17 08:41

Záleží kolik chcete investovat, klidně bych koupila i nějakou knížku, nebo pomůcky na tvoření

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 20.01.17 13:07

Obě děti jsou hodně akční, ve srovnání s nimi jsme já a jejich mamka byly pecky. Doblo hráli se zápalem už od pěti, s Ubongem jsem slavila úspěch vánoce, kdy jim bylo 6. Když byli úplně malí, největší úspěch jsem slavila s barevnými bublifuky:-)

Myslím, že typ na puzzle moc nebudou, obecně ale právě bych ráda něco jakoby tvořícího. Jenže plastelíny, těsta a tekuté písky všeho druhu už asi doma mají, tak nevím…

Cenově bych to viděla tak do 1 000 Kč. Nechci být taková ta tetička co pomalu soupeří s vánočními dárky, aby byla „nej“, na druhou stranu zase je nevídám tak často a dělá mi fakt radost jim něco pěkného vybrat.

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 20.01.17 13:12

Co je to 3D lego?

bony58
Kecalka 200 příspěvků 20.01.17 18:31

@Klára-z-Prahy co jim tak koupit tu hru tister?

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 20.01.17 22:43

Bony…Nojo, na tohle blbnutí by je mohlo užít. U toho se ale raději zítra narovinu zeptám kámošky, jestli to už nemají. Doufám, že ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama