Děti a škola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mensy
Kecalka 174 příspěvků 17.01.17 11:17
děti a škola

Ahoj, chtěla bych se zeptat od kolika let se Vaše děti vypravují samy do školy?,když vy musíte být v práci cca třeba o hodinu dříve. Tudíž s nimi ráno nemůžete být.

Příspěvek upraven 17.01.17 v 12:28

Reakce:

Aamanda
Kelišová 5582 příspěvků 17.01.17 11:19

@Mensy edit., špatně jsem přečetla otázku.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49058 příspěvků 17.01.17 11:46

Co to je sami vypravují?
Ted je jim 7 a 5, já je v půl sedmé vzbudím, po čtvrt hodině odcházím, v sedm je vyzvedává jejich táta, aby je odvezl do školy/školky. Tak to je tak napůl sami. Komplet samostatná výprava, jako aby to bylo na čas, sami vyrazit, to bude limitované samostatným pohybem MHD, což počítám tak od 10 ti let.

Kelsey
Hvězda diskuse 44766 příspěvků 17.01.17 11:57

V 7h. budim skolacku 8r. a skolkare, nachystam snidani a odchazim se skolkarama pryc, skolacka si hlida cas na troube, ze 7:40 se má jit obout a vyjit.
Praktikujeme uz od pulky prvni tridy.

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 17.01.17 12:01

@Kelsey A ti školkaři stihnout vstát, posnídat, vyčistit zuby a oblíknout se za půl hodiny? Tak to máš teda super děti. :potlesk:

Kelsey
Hvězda diskuse 44766 příspěvků 17.01.17 12:10
@MisaHanuska píše:
@Kelsey A ti školkaři stihnout vstát, posnídat, vyčistit zuby a oblíknout se za půl hodiny? Tak to máš teda super děti. :potlesk:

Pul hodina staci, vstanou, vycistime zuby, oblecou se a snidaji bud kousek doma nebo cestou jdeme necelych 5 minut pesky, tak to jim davam do ruky jen ryzovy chleba nebo nejake ovoce, ze po 8 maji svacinu, nedavam velkou snídaní.
Loni jsem v te skolce delala, tak jsem je zavedla nahoru do skolky do satny a sla si po svem na 8h.uz jsem mela delat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49058 příspěvků 17.01.17 12:28
@MisaHanuska píše:
@Kelsey A ti školkaři stihnout vstát, posnídat, vyčistit zuby a oblíknout se za půl hodiny? Tak to máš teda super děti. :potlesk:

naši taky musí.

Kelsey
Hvězda diskuse 44766 příspěvků 17.01.17 12:40

Jeste bych mela dodat, ze 7:40 dcera ma narizene se chystat a vyjit, protoze tehdy se odemkne teprve skola, tak aby nestala driv pred skolou.
My mame prvni stupen skoro naproti domu, prejde dva prechody, druhy stupen je na kopci, jak jdu s malyma do skolky (sama pracuji ted na tom druhem stupni).
Loni kdyz nejmladsi byl v zacatcich skolky a prvnacka doma, tak jsem mela i prac. prizpusobenou, ze od 8-15h. kolegyne chodily na 6h.me nechaly dyl, at si nemusim tak brzo decka budit rano.
Hodne casto jsem tu s deckama sama, muz v praci delsi turnus, v zahranici, tak jsme zvykli fungovat rychle. Kdyz je doma, funguje to stejne, jak jsme navykli.
Jinak je to urcite, kdyz je skola blizko, jinak kdyz se musi dojizdet nekam, tam bych asi taky rekla, ze nejdriv, tak v 10-11r.

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 17.01.17 12:48

Zhruba od doby, kdy jim bylo 8 a 10 let. Ráno měli nastaveného budíka + jsem jim ještě telefonovala, abych měla jistotu, že opravdu vstali. Měli ode mě nachystanou snídani i svačinu, to si vzali, vyčistili si zuby, oblíkli se a vyrazili. Když byli na zastávce trolejbusu, tak mi vždycky zavolali, že už jsou na zastávce a že zamknuli dveře. Pak mi volali ještě jednou, že v pořádku dorazili ke škole.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >