Tipy na vánoční dárky :-)

4035
24.10.05 12:30

tipy na vánoční dárky :-)

Holky šikulky…
Jelikož se vánoce blíží, poraďte jaký vyrobit svépomocí dáreček s tématikou našich miláčků???
Něco jako - fotka miminka pro babičku v rámečku, obrázek, kalendář s fotkami dítek..... no a nebo něco dalšího… :P
Jednoduše, vtipně :twisted: ať to nejsou furt ty samý nudný dárky…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Kac
5049
24.10.05 12:39

Ahoj,
vcera vecer tady byla diskuze, jak udelat kanlendar s fotkama.
Tusim ze www.fotolab.cz, ze je tam nejaka akce -sleva ja se nedivala, protoze mi to udela manzel, uz vcera jsem ho tady chvalila a rikala jaky uspech mel nas kalendar, ktery jsme dali nasim a jeho mamce pod stromecek. Nas kalendar mel nazev „Honzikuv rok“ ted bude asi Honzikuv rok II. Uz si tesim jak budeme vybirat fotky.
Tak at taky dobre vyberete.
Zkus najit tu vcerejsi diskuzi-bohuzel nevim jak se jmenovala.
Pa Kac+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
24.10.05 12:41

Ahoj,
my budeme letos jako darecek davat kalendar s Kubickovyma fotkama. Nakonec jsme zvolili profesionaly a nechame si to udelat ve fotostudiu (1 kalenar se 7 fotkami - vzdy na 2 mesice jedna fotka + jedna uvodni - velikost cca A5 - 430,– :(, ale co bysme pro babicky neudelali…)
Jinak, pokud jsi z Prahy, tak ve FotoSkoda vedle Svetozoru prodavaji prazdne kalendare bez fotek - ty si tam nalepis, nebo neco domalujes - cena podle velikosti tusim od 45,– do 200,–; A4 stala 65korun! :wink:
Krasny den!
Eliska a Kubicek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
24.10.05 12:56

Ahoj,
jak tak koukam na ty ceny-dle velikosti, da se tim pred vanocema dobre zivit- privydelat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
24.10.05 13:50

Napadá mě vytisknout si doma nějaký menší kalendářík pro pracující babičky na stůl do práce … :wink:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
24.10.05 14:16

Ahojky,
napadá mě, udělat obtisky ručiček a nožiček do keramické hlíny. Různě to dozdobit vykrajovátky, napsat rok a jméno dítka. Pokud někdo nemá možnost vypálení na keramice, tak může použít samotvrdnoucí hmotu. Jsou v prodeji. Stačí vyválet obdélník, obtisknout ruku a nahoře udělat dirku na pověšení.
Pa Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
24.10.05 14:23

Ahoj,
my jsme babičkám nechali Matýskovu fotečku natisknout na hrníček a mělo to veliký úspěch. Jedna babička z hrnečku pije jen v neděli :lol: a druhá ho má jen na koukání, aby se jí vnouček nesmyl. Na Vánoce chystáme totéž pro další babičky…
Kalendář chceme udělat taky.
Pa M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
24.10.05 14:46

Ten nápad s obtiskem nožičky se mi moc líbí, asi to zkusím :wink: .

Já mám takový dražší tip, v Ikey mají takový rámeček na fotky 10×15, dá se jich tam dát 12 a je to obracecí jako stojací kalendář. Fotky se tam dají obměňovat a dá se tam dát i víc vnoučátek :lol: , my to dáme asi prababičkám, aby se jim fotky neválely za kredencí a na prví straně bude samozřejmě naše Elenka. Je to na stránkách www.ikea.cz, v části dekorace, rámy a stojí to 199,– Kč.

Suri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
24.10.05 16:08

Selko, kde seženu tu tvrdnoucí hmotu ? Dá se i v hypermarketech ?
A jak se to jmenuje ? Abych nebyla jako pako… Ten nápad se mi líbí.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
25.10.05 14:09

Ahoj Niki,
určitě jsem ji vyděla v Globusu. Myslim,že jich je spousta značek. Je to samotvrdnoucí hmota a mají i různé barvy. Tady máš příklad.
http://www.easy-shop.cz/…robnosti.php?…
http://www.easy-shop.cz/…robnosti.php?…
Jinak je určitě najdeš i v papírnictví.
Pa Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
25.10.05 14:22

Náš kluk má rozpracovaný super kalendář pro babičku: Potřeboval malý kroužkový blok a malý kalendář. Na počítači jsme vytisknuli fotky našich dětí a kalendář postupně stříháme a nahoru do bloku vždycky nalepíme název měsíce a pak fotku. Nakonec jednotlivé dny. Je to pracné, od 7 letého kluka upatlané lepidlem, ale myslím že to bude dárek k nezaplacení. Možná kdyby si s tím některá maminka vyhrála, bude to vypadat hezky i jako dárek od dospěláka.

• Nahlásit
  • Citovat
1177
25.10.05 14:46

Moje mamka dostává pravidelně od švagrové doma vyrobený kalendář s fotkami svých vnoučat. Fixkou jsou napsány na obyčeném výkresovém kartonu názvy jednotlivých měsíců a čísla dnů. Fotky jsou na jednotlivé listy připevněny tak, že jsou rožky zastrčeny do šikmých zářezů v kartonu - pro každý měsíc jedna strana a jedna fotka. Celé je to potom svázáno kroužkovou vazbou. Určitě to není tak pěkné jako od profesionálů, ale je to o určitě o hodně levnější a fotky se po skončení platnosti kalendáře dají vyjmout a dát do fotoalba. Chce to jen trochu trpělivosti. Navíc dnes se dají koupit i různobarevné papíry gramáže, která odpovídá výkresovému kartonu, takže možnosti jsou prakticky neomezené.

Květina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
25.10.05 15:46

Scrapovanie na platne

Necitala som celu diskusiu, takze sa to tu uz mozno objavilo… Ja planujem urobit scrapbook na platne. Pisem o tom tu (+su tam odkazy na ukazky, ako to vyzera): :idea: :arrow: http://scrapbook.cz/…iewtopic.php?…

Snad niekoho inspirujem :wink:
Pa!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
25.10.05 15:56

Ty vogo, Schamko!!!! Já už asi měsíc přemýšlím nad tím jakou technikou udělat zajímavý a originální obraz do obýváku. Super! Jdu do toho. Co máš nad gaučem ty? Nemáš nějakou další inspiraci? Vidím, že se můžu hodně přiučit =)

• Nahlásit
  • Citovat
1089
25.10.05 16:10

Nad gaucom? Obycajne plagaty z IKEA :lol: :lol: :lol: Ale uz chystam sa prave na to platno… dufam, ze to nedovrzem :roll: :oops: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama