Kalendáře s vlastními fotkami?

405
23.10.05 21:48

Kalendáře s vlastními fotkami?

Holky, máte prosím někdo tip, kde se dají objednat kalendáře, na kterých by byly vytištěny moje fotky? Koukala jsem na www tygřík a tam by to vyšlo hrozně draho - 500- 800 Kč :roll:
Díky moc
Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7463
23.10.05 21:50

Hani
ted je do 15.11 akce na www.fotolab. cz , kalendar te vyjde na 245,– , mrkni na jejich stranky

market

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
23.10.05 21:52

Ahoj, koukni do Fotoskoda ve Vodičkově ulici v Praze, nebo někam do obchodu s fotopotřebami, mívají předtištěné kalendáře, kam jen nalepíš svoje fotky. A stojí to od 40Kč do 100Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
23.10.05 22:04

Ahoj,
ja se muzu pochlubit, ze mam moc sikovneho manzela, ktery to udelal minuly rok „Honzikuv rok“ 2005 a daly jsme je nasim rodicum a jeho mamce pod stromecek jako darek, vsem se moc libil. Tak letos budeme delat Honzikuv rok 2006.
Jen uprava fotek je dost narocna-„dokreslovani“ fotek-myslim tim kdyz je fotka vyfocena na sirku a my je davame na vysku.
FOtky jsou potom vytisnute na „laserovce“ a na kridovy papir jsou super.
Je to skvely darek.
Kac+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
23.10.05 23:01

Ahojky!

Já musím taky říct, že jsem loni dělala babičkám a prababičkám kalendáře s Terezkou + moje 2 neteře a synovec a je fakt, že se všem moc líbil. Moc jsem to ani neupravovala, jen jsem to vkládala fotoshopu a pak jsme to vytiskli.

Taky přemýšlím, že to letos zopakujeme. A navíc nám přibyl jeden synovec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
24.10.05 08:26

ahoj, zkus droxi drogerii, www.droxi.cz - vyvolávají digi fota, nemusíš tam ani osobně, až když si je vyzvedáváš, cena je celkem dobrá - 2,50 za fotku 9×13. A myslím že jsem viděla i ten kalendář v nabídce. Jen je potřeba stáhnout nějakej jejich program na zadávání těch fotek.
Ahoj Iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
5.12.05 23:22
8)

na netu najdes ke stazeni spoustu jednodychych programu na tvorbu kalendaru,pak tam vlozis fotky co chces,ulozis na disketu nebo CD rom
a zajdes nekam kde maji tiskarnu a oni ti to vytisknout..a je to..
Ja pouzivam tenhle obyc. WASEO calendarPainter

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.12.05 01:03

Ahoj, odtud máme super kalendáře vč. mini kalendáříků zdarma, fotky jsme posílali mailem, při objednání 3 kusů je cena za 1 ks A4 kolem 200 Kč. Dělají i stolní kalendáře a různé rozměry :)
www.lepor.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.12.05 09:56

Kac a ostatni sikulky, co si vyrabite kalendare samy, nechcete sem vlozit (nebo mi poslat mejlem) ukazku nejake stranky pro inspiraci? Ja jak ve photoshopu chvilku nedela, tak uz nevim, co vsechno se s tim da delat…-) Diky
Snehu

• Nahlásit
  • Citovat
152
6.12.05 09:58

Hmmm, tak to jsem byla ja, ten anonym..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
28.1.06 21:51

http://www.stahuj.cz/…ndarpainter/

CalendarPainter, jak již název napovídá, je program, pomocí kterého snadno a rychle vytvoříte vlastní kalendář. Program je zcela zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
28.1.06 21:59

Ahojky,

my jsme nechali udělat pro tchýni s tchánem pod stromek kalendář u Fotolabu a přišel nás na 300,–. Velikost je A4, v lesku a fotky se donesou na CD. Byli jsme nadšení a moc se nám líbil. Nechtěli jsme jim ho ani dát. :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xeroco
6.9.10 08:03

Skuzte www.xeroco.cz

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie