Tis červený - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 12.02.17 18:41
Tis červený - Praha

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nevíte, kde se v Praze „volně“ vyskutuje Tis červený? Nejlépe Praha 4 a poblíž? Předem děkuji :kytka:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mgdln
Závislačka 4619 příspěvků 12.02.17 18:46

Plánuješ někoho otrávit?

mgdln
Závislačka 4619 příspěvků 12.02.17 18:50

Pokud ne, tak určitě ho najdeš ve Stromovce. Na Praze 4 bohužel nevím.

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 12.02.17 19:24
@mgdln píše:
Pokud ne, tak určitě ho najdeš ve Stromovce. Na Praze 4 bohužel nevím.

Někoho cizího určitě ne, jinak děkuji :)

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 12.02.17 19:30
@Monik29 píše:
Někoho cizího určitě ne, jinak děkuji :)

A někoho blízkého, či snad sebe ano? 8o

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 12.02.17 19:31
@Ester13 píše:
A někoho blízkého, či snad sebe ano? 8o

Ani nikoho blízkého :)

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 12.02.17 19:33

Takže sebe? 8o

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 12.02.17 19:39
@Mexie píše:
Takže sebe? 8o

To přeci není důležité… Jsme jak tečky v oceánu a o jednu míň…

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 12.02.17 19:51

Počkej, neblbni, pokud to myslíš vážně, zavolej si klidně anonymně pomoc: 222 580 697. Nebo nám napiš.

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 12.02.17 20:00
@Ester13 píše:
Počkej, neblbni, pokud to myslíš vážně, zavolej si klidně anonymně pomoc: 222 580 697. Nebo nám napiš.

Myslím, na toto téma nevtipkuji, tedy po těch letech už někdy lehce ano. Plánovala jsem různé možnosti, které by nemusely vyjít a ono existuje něco tak účinného a zároveň dostupného… Nevím, co by mi na čísle pomohli, bohužel oni mě nikam nepřestěhují (krom Bohnic - moje noční můra) ani neuzdraví, ani mi nevrátí všechny, o které jsem přišla.

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 12.02.17 20:17

Fakt nedělej žádné blbosti :( všechno se dá řešit. Možná momentálně všechno vidíš tak špatně, ale časem bude dobře.. :hug:

Jareach
Kecalka 110 příspěvků 1 inzerát 12.02.17 20:17

Pomoc je dostupnější než jakýkoliv jed.. Chce to jen odložit představu, že nikdo není dost dobrý, aby dokázal pomoct.

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 12.02.17 20:32

Ano, i kdyby do Bohnic, nejsou všechna oddělení taková, jak si asi představuješ, nebo na pár dní na RIAPS. Třeba by pomohlo jen zavolat, objednat se, nechat si napsat medikaci, chodit na terapii, do skupiny lidí, kteří prožili podobné.
Nevím, co vše Tě potkalo. Nebudu Ti plkat o tom, že život je dar a podobně… Je mi jasné, že to nyní vidíš jinak.
Z každého průs. eru je cesta ven, i když třeba nyní vidíš jen tu jedinou. Chápu Tě, také jsem si jeden čas myslela, že zabít se je ta jediná cesta. Díky tomu, že jsem si nechala pomoc jsem nyní ŠŤASTNÁ, že jsem to nezabalila.
Navíc zabít se tisem není pěkné, ani jisté. Vlastně žádný pokus o sebevraždu neni jistý. Neblbni, prosím, vidíš, že i když Tě tu neznáme, nejsi nám jedno.
Hledej pomoc, piš, volej na linky důvěry. Držím palce a prosím, dej nám o sobě vědět.

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 12.02.17 20:58
Ester13

Děkuji za podporu, ale já beru Ad + sedativa, trpím Panickou poruchou, agorou, sociální fobií, poruchou osobnosti, atd. anorexie, deprese… něco jako chronický únavový syndrom po mononukleoze a borelce, nemůžu nikam denně chodit, ani kdyby mi to psychika dovolovala, 3× krát jsem se zhroutila, nemůžu mít partnerský ani sexuální život, je mi třiatřicet a žiju s matkou, která zapíjí svůj život alkoholem, jediné, co mě drží nad vodou, je 5 mých morčat. Bohužel mám strašný problém s hlukem, nikdo neví, jak to řešit, už je z toho úplná posedlost. Snažila jsem se doatat někam do chatky, do klidu, do přírody, ale… Takhle se nikdy nic nezmění, vlastně ano, problémů přibývá, jak psychických, tak fyzických, mám necelých 6000kč, takže zůstat sama… Přišla jsem o spousty přátel, známých, „partnera“, důstojnost… Někdo by řekl, že může být hůř, ale ne děkuji. Vyzkoušela jsem různou alternativu, když mi ještě bylo lépe: dlouhodobě homeopatie, akupunktura, kineziologie, pak reiky, léčitelka, šamanka, psychotronik, různá AD, chodím k psycholožce a psychiatričce samozřejmě. Našla jsem 10 let starou báseň o sebevraždě a vystihuje mé rozpoležení i dnes, čas běží a jen se věci zhoršili, lidé kolem mě mají partnery, děti, sportují, žijí a já nemůžu mít ani štěně, protože bych s ním nedokázala chodit ven a starat se o něj. O sebevraždě přemýšlím od 16 let - tak už mi to přijde směšné a trapné, ale teď hodně plánuji, protože když to člověku nevyjde - Bohnice brrr. Láká mě ta představa, že všechno skončí, všechny starosti odplynou, všechna bolest zmizí a zbyde jen klid, Božský klid.

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 21:05

@Monik29 Nechci Tě nijak odrazovat, ale tis červený, který je u nás běžně vysazován, nemá takové „účinky“ jako ten původní, takže s velkou pravděpodobností se to nepodaří :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >