Pěstujete na zahradě něco speciálního?

801
7.2.17 17:45

Pěstujete na zahradě něco speciálního?

Pěstujete na zahradě něco speciálního?
Edit: nemyslím rajčata, dýně, okurky jahody.. Prostě neco spešl, co si opecovavate..

Příspěvek upraven 07.02.17 v 18:13

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35962
7.2.17 18:03

Konopí :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
801
7.2.17 18:14

@pikola to uz nechci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.17 18:16

Ano, pro zvěř asi to nejlepší. Z vrchu mi zeleninu užírají srnky, trochu níže slimáci a kořínky krtonožky :pocitac:

Raději anonymně, štve mne to hodně.

  • Citovat
  • Upravit
696
7.2.17 18:20

Fialové brambory, citroník a mandarinku a kaktusy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
7.2.17 18:21

Klasika mam 100 ks stale plodicich jahod, diky nim jsme jeste koncem rijna obirali. Pak kazdy rok cherry rajcat plantaz sazim, letos mam vybrane, krom beznych, ze nasadim cerne, oranzove, bile, musime je zkusit, jak budou chutnat. No pak dyne satim, okurky, papriky, hrasek, hlavkovy salat, korenovou zeleninu. Bylinky jako libecek, maggi, petrzelovou nat, celerovou nat, saturejku (ta je proti bolení bricha).
Pak mame vetsinu druhu boruvek, chybi ty indianske, loni jsem chtela zasadit goji, ovsem jeden den tu potopa a vyplavilo mi to, jak to bylo moc slabe ze seminka, tak uz se znovu nechytlo, letos zkusim znovu, ale rovnou koupim stronek k zasazeni. Mame rybizy, maliny, ostruziny. Loni jsem si na narozeniny prala tresni srdcovku a hrozny bile a modre. Proste to co mame radi mame zasazene. Postupne, kdyz neco objevim co by se mi libilo, tak to poridim.
Touzim zkusit to kiwi a az koupime nejaky sklenik nekdy, tak citrusy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
801
7.2.17 18:41

@Kelsey my mame maliny, ostružiny, borůvky, angrešt, rybíz, nekolik stromu a ovocných dalsich keřů.. Ve skleniku papriky, kozi rohy, okurky.. Na záhonu jahody, lesní jahody, cherry rajčata, dýně, česnek, cibuli, hrášek, ředkvičky, salát, kedlubny, fazole a korenovou zeleninu.. Pak ještě bylinková zahrádka a cukety na kompostu..
Letos jsem si objednala nejaky speciální chilli semínka a jeste mam jeden záhonek co jsem loni vykopala a prohnala bramborama volny.. A premyslim co tam dat.. A prostě me nic nenapadá. Prijde mi, ze uz tam vsechno mam :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
801
7.2.17 18:42

@Kelsey my mame maliny, ostružiny, borůvky, angrešt, rybíz, nekolik stromu a ovocných dalsich keřů.. Ve skleniku papriky, kozi rohy, okurky.. Na záhonu jahody, lesní jahody, cherry rajčata, dýně, česnek, cibuli, hrášek, ředkvičky, salát, kedlubny, fazole a korenovou zeleninu.. Pak ještě bylinková zahrádka a cukety na kompostu..
Letos jsem si objednala nejaky speciální chilli semínka a jeste mam jeden záhonek co jsem loni vykopala a prohnala bramborama volny.. A premyslim co tam dat.. A prostě me nic nenapadá. Prijde mi, ze uz tam vsechno mam :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
801
7.2.17 18:44

@Kelsey my mame maliny, ostružiny, borůvky, angrešt, rybíz, nekolik stromu a ovocných dalsich keřů.. Ve skleniku papriky, kozi rohy, okurky.. Na záhonu jahody, lesní jahody, cherry rajčata, dýně, česnek, cibuli, hrášek, ředkvičky, salát, kedlubny, fazole a korenovou zeleninu.. Pak ještě bylinková zahrádka a cukety na kompostu..
Letos jsem si objednala nejaky speciální chilli semínka a jeste mam jeden záhonek co jsem loni vykopala a prohnala bramborama volny.. A premyslim co tam dat.. A prostě me nic nenapadá. Prijde mi, ze uz tam vsechno mam :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6672
7.2.17 18:49

Fialové brambory, jako psala @sim.04 . Vypadají báječně a chutnají jako normální brambory. Pak jsem zkoušela čočku, ale víc jsem jí zasela, než kolik vyrostlo. Ještě mám chilli papričky a začínám s datlovými palmami, ale to není venku na zahradě, ale na zimní zahradě. :)
A naši mají jostu - křížence černého rybízu a angreštu, která je super!

Jinak nic neobvyklého.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6672
7.2.17 18:50

Edit: vloženo víckrát

Příspěvek upraven 10.02.17 v 01:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6672
7.2.17 18:51

Edit: vloženo víckrát

Příspěvek upraven 10.02.17 v 01:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
801
7.2.17 18:54

@Kelsey my mame maliny, ostružiny, borůvky, angrešt, rybíz, nekolik stromu a ovocných dalsich keřů.. Ve skleniku papriky, kozi rohy, okurky.. Na záhonu jahody, lesní jahody, cherry rajčata, dýně, česnek, cibuli, hrášek, ředkvičky, salát, kedlubny, fazole a korenovou zeleninu.. Pak ještě bylinková zahrádka a cukety na kompostu..
Letos jsem si objednala nejaky speciální chilli semínka a jeste mam jeden záhonek co jsem loni vykopala a prohnala bramborama volny.. A premyslim co tam dat.. A prostě me nic nenapadá. Prijde mi, ze uz tam vsechno mam :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16471
7.2.17 18:57

@Kelsey A jakou mate rozlohu uzitne zahrady?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14895
7.2.17 18:58
@Anonymní píše:
Ano, pro zvěř asi to nejlepší. Z vrchu mi zeleninu užírají srnky, trochu níže slimáci a kořínky krtonožky :pocitac:Raději anonymně, štve mne to hodně.

Krtonozka :mrgreen: pěkný hajzlik…bojujem leta

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Party Time spotřebiče

  • (4.8) + 30 recenzí

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný