Pěstujete na zahradě něco speciálního?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

murkyf
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 07.02.17 17:45

Edit: nemyslím rajčata, dýně, okurky jahody.. Prostě neco spešl, co si opecovavate..

Příspěvek upraven 07.02.17 v 18:13

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 07.02.17 18:03

Konopí :think:

murkyf
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 07.02.17 18:14

@pikola to uz nechci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 18:16

Ano, pro zvěř asi to nejlepší. Z vrchu mi zeleninu užírají srnky, trochu níže slimáci a kořínky krtonožky :pocitac:

Raději anonymně, štve mne to hodně.

sim.04
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 07.02.17 18:20

Fialové brambory, citroník a mandarinku a kaktusy.

Kelsey
Hvězda diskuse 44751 příspěvků 07.02.17 18:21

Klasika mam 100 ks stale plodicich jahod, diky nim jsme jeste koncem rijna obirali. Pak kazdy rok cherry rajcat plantaz sazim, letos mam vybrane, krom beznych, ze nasadim cerne, oranzove, bile, musime je zkusit, jak budou chutnat. No pak dyne satim, okurky, papriky, hrasek, hlavkovy salat, korenovou zeleninu. Bylinky jako libecek, maggi, petrzelovou nat, celerovou nat, saturejku (ta je proti bolení bricha).
Pak mame vetsinu druhu boruvek, chybi ty indianske, loni jsem chtela zasadit goji, ovsem jeden den tu potopa a vyplavilo mi to, jak to bylo moc slabe ze seminka, tak uz se znovu nechytlo, letos zkusim znovu, ale rovnou koupim stronek k zasazeni. Mame rybizy, maliny, ostruziny. Loni jsem si na narozeniny prala tresni srdcovku a hrozny bile a modre. Proste to co mame radi mame zasazene. Postupne, kdyz neco objevim co by se mi libilo, tak to poridim.
Touzim zkusit to kiwi a az koupime nejaky sklenik nekdy, tak citrusy.

murkyf
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 07.02.17 18:41

@Kelsey my mame maliny, ostružiny, borůvky, angrešt, rybíz, nekolik stromu a ovocných dalsich keřů.. Ve skleniku papriky, kozi rohy, okurky.. Na záhonu jahody, lesní jahody, cherry rajčata, dýně, česnek, cibuli, hrášek, ředkvičky, salát, kedlubny, fazole a korenovou zeleninu.. Pak ještě bylinková zahrádka a cukety na kompostu..
Letos jsem si objednala nejaky speciální chilli semínka a jeste mam jeden záhonek co jsem loni vykopala a prohnala bramborama volny.. A premyslim co tam dat.. A prostě me nic nenapadá. Prijde mi, ze uz tam vsechno mam :lol:

murkyf
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 07.02.17 18:42

@Kelsey my mame maliny, ostružiny, borůvky, angrešt, rybíz, nekolik stromu a ovocných dalsich keřů.. Ve skleniku papriky, kozi rohy, okurky.. Na záhonu jahody, lesní jahody, cherry rajčata, dýně, česnek, cibuli, hrášek, ředkvičky, salát, kedlubny, fazole a korenovou zeleninu.. Pak ještě bylinková zahrádka a cukety na kompostu..
Letos jsem si objednala nejaky speciální chilli semínka a jeste mam jeden záhonek co jsem loni vykopala a prohnala bramborama volny.. A premyslim co tam dat.. A prostě me nic nenapadá. Prijde mi, ze uz tam vsechno mam :lol:

murkyf
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 07.02.17 18:44

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 07.02.17 18:49

Fialové brambory, jako psala @sim.04 . Vypadají báječně a chutnají jako normální brambory. Pak jsem zkoušela čočku, ale víc jsem jí zasela, než kolik vyrostlo. Ještě mám chilli papričky a začínám s datlovými palmami, ale to není venku na zahradě, ale na zimní zahradě. :)
A naši mají jostu - křížence černého rybízu a angreštu, která je super!

Jinak nic neobvyklého.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 07.02.17 18:50

Edit: vloženo víckrát

Příspěvek upraven 10.02.17 v 01:35

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 07.02.17 18:51

Edit: vloženo víckrát

Příspěvek upraven 10.02.17 v 01:35

murkyf
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 07.02.17 18:54

tulipán
Závislačka 3153 příspěvků 07.02.17 18:57

@Kelsey A jakou mate rozlohu uzitne zahrady?

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 07.02.17 18:58
@Anonymní píše:
Ano, pro zvěř asi to nejlepší. Z vrchu mi zeleninu užírají srnky, trochu níže slimáci a kořínky krtonožky :pocitac:Raději anonymně, štve mne to hodně.

Krtonozka :mrgreen: pěkný hajzlik…bojujem leta

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >