Tisk starých novin - tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 10:34
Tisk starých novin - tipy

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale abych náhodou nepokazila překvapení! :)
Můj příbuzný má letos krásné životní jubileum a napadlo mě, že mu nechám vytisknout noviny z toho dne, kdy se narodil. Už jsem si to našla, mám to v PDF a chtěla bych to nechat nějak vytisknout. Asi minimálně A3 ať to v pohodě přečte, ale nenapadá vás, jak bych to mohla udělat aby to bylo hezké, praktické? Nejraději bych to připravila jinak než třeba zatočit do roličky a zavázat :nevim:

Reakce:
Jeremi
Kecalka 306 příspěvků 16.01.19 11:22

Řešila jsem to vloni, když slavil osmdesáté narozeniny tchán. Nakonec jsem to nechávala tisknout v Copy General na takový starobyle působící ruční papír. Měla jsem ty noviny troje různé, takže jsem z toho nechala udělat A4 knihu. V té teda ta písmenka byla hodně malá, i když číst to šlo. A potom jedny noviny nechala vytisknout na formát A 3 a ty jsme tedy předali jen tak v deskách. Ono se s tím žádné velké zázraky navymýšlet ani nedají.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:27
@Jeremi píše: Řešila jsem to vloni, když slavil osmdesáté narozeniny tchán. Nakonec jsem to nechávala tisknout v Copy General na takový starobyle působící ruční papír. Měla jsem ty noviny troje různé, takže jsem z toho nechala udělat A4 knihu. V té teda ta písmenka byla hodně malá, i když číst to šlo. A potom jedny noviny nechala vytisknout na formát A 3 a ty jsme tedy předali jen tak v deskách. Ono se s tím žádné velké zázraky navymýšlet ani nedají.

no ten A3 formát bych chtěla ale pochybuji že tam budou mít nějaký jakoby ruční papír, asi to bude klasicky na bílém… kolik tě to vyšlo nepamatuješ? mám 14 stran

Jeremi
Kecalka 306 příspěvků 16.01.19 11:32
@Anonymní píše:
no ten A3 formát bych chtěla ale pochybuji že tam budou mít nějaký jakoby ruční papír, asi to bude klasicky na bílém… kolik tě to vyšlo nepamatuješ? mám 14 stran

Právě i ta A3 byla na takovém pěkném trochu nažloutlém papíře s „nitkama“. Byla jsem na Senovážném náměstí (jestli jsi z Prahy). Celé dohromady i s tou knihou to přišlo zhruba na tisícovku. Ty samotné A3 noviny si nepamatuju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >