Ženich bez saka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PHV
Kecalka 468 příspěvků 12.01.19 19:34
Ženich bez saka

Ahoj holky, potřebuju poradit. Za měsíc máme svatbu, budu dva měsíce před porodem a svatba bude jen obřad a pak oběd s rodiči a svědky. Nic velkého, každý si dá v restauraci co bude chtít. Na obřad se přijdou podívat babičky.
Přítel nechce oblek, necítí se v tom dobře a mě to nijak nevadí, kor když je svatba opravdu malá. Chce si vzít hodně tmavě modré kalhoty, ty jsou společenské. A k tomu košili a kravatu. Mě jde jen o to, zda to není nějaké společenské faux-pas :roll: Moje máma s tím má děsný problém, ale ta ho má vždycky se vším a už jednu svatbu jsme kvůli ní zrušili, protože mě tak vydeptala a rozkazovala, že jsem to neunesla a příště svatbu odvolala. Nechci to zažít podruhé, ale chci se ujistit, že takto přítel klidně může jít. :hug: Děkuji :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 12.01.19 19:37

@PHV je to vaše svatba. Tak si to udělejte jak chcete.

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 12.01.19 19:38

@PHV No nějak si to bez saka neumím představit. Možná kdybyste se brali někde na louce, ale na úřad se prostě sluší jít v obleku. Tak snad vydrží 20 minut na radnici v obleku,ne? Takže za mě bez saka ne. To je prostě oblečený jen napůl.

zrezlá plechovka
Kecalka 383 příspěvků 12.01.19 19:41

Kdyby do mě někdo takhle ryl, tak bych sebe a přítele oblékla do montérek a bylo by. :) Ať si vezme, co chce a hotovo.

Karolinka99
Povídálka 28 příspěvků 12.01.19 19:44
@PHV píše:
Ahoj holky, potřebuju poradit. Za měsíc máme svatbu, budu dva měsíce před porodem a svatba bude jen obřad a pak oběd s rodiči a svědky. Nic velkého, každý si dá v restauraci co bude chtít. Na obřad se přijdou podívat babičky.
Přítel nechce oblek, necítí se v tom dobře a mě to nijak nevadí, kor když je svatba opravdu malá. Chce si vzít hodně tmavě modré kalhoty, ty jsou společenské. A k tomu košili a kravatu. Mě jde jen o to, zda to není nějaké společenské faux-pas :roll: Moje máma s tím má děsný problém, ale ta ho má vždycky se vším a už jednu svatbu jsme kvůli ní zrušili, protože mě tak vydeptala a rozkazovala, že jsem to neunesla a příště svatbu odvolala. Nechci to zažít podruhé, ale chci se ujistit, že takto přítel klidně může jít. :hug: Děkuji :hug:
@lachtanice86 píše:
@PHV je to vaše svatba. Tak si to udělejte jak chcete.
@Monchichik píše:
@PHV No nějak si to bez saka neumím představit. Možná kdybyste se brali někde na louce, ale na úřad se prostě sluší jít v obleku. Tak snad vydrží 20 minut na radnici v obleku,ne? Takže za mě bez saka ne. To je prostě oblečený jen napůl.

dulezite je aby mel zenich dost penez. Jestli prijde na svatbu bez bot nebo bez saka tak to je jen na tobe, dneska se lide berou na vrcholcich hor, pod vodou, pri skakani padakem. … pro manzelske stestiu je ale dulezite aby zenich takzavane smrdel korunou, cili mel penez nejlepe vice nez dokazes utratit. Lide se berou hlavne kvuli majetku a penezum, aby snatkem tak nejak rodinne jmeni uzavreli pred nenechavymi rukami pripadnych milenek a milencu, aby se zajitili deti a rodice aby majetek odkazali jim a nenejake milence. Tak to vzdycky bylo a bude bez ohledu na ty LGTB manzelstvi kdy chlapecek ma dva tatinky a zadnou maminku

PHV
Kecalka 468 příspěvků 12.01.19 19:45

@zrezlá plechovka Já už jsem teď z toho zase úplně na prášky. Už prostě nevím co můžeme a co ne, a to jsme normálně dospělí, máme dceru a druhé mimi na cestě. Jsme spolu 8 let :nevim: a pořád si přijdu jak nesvéprávná pipina. To už jsem si vyslechla i o tom že bude jen oběd s rodiči, že jako proč nepozvu i babičky a tetičky atd.. Protože prostě nepozvu. Tečka. Mám se na vlastní svatbu těšit ale moje rodina mi to totálně kazí, jsem zase akorát vyklepaná s čím kdo bude mít problém.

divine woman
Echt Kelišová 9765 příspěvků 12.01.19 19:45

Není to problém. Byla jsem na svatbě, kde měla nevěsta modré letní šaty a ženich kalhoty s košilí bez kravaty.

kve-tinka
Závislačka 4569 příspěvků 6 inzerátů 12.01.19 19:46

Muj ex byl bez saka,ale brali jsme se venku…na urad bych to videla na to sako,nebo aspon nejaka vesticka-ne ta ze satenovymi zady!!!

ugluk
Hvězda diskuse 44250 příspěvků 12.01.19 19:46

No, je to zvláštní, na druhou stranu při takhle malé svtbě a pokud i ty budeš mít něco „civilnějšího“ a ne dlouhé bílé s vlečkou a závojem, tak je to vaše svatba a pokud vám dvěma to tak vyhovuje, tak co? Pokud by měla matka hodně blbý řeči, předem bych ji upozornila, že na tu svatbu samozřejmě chodit nemusí.

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 12.01.19 19:46

@PHV Tak jste se měli vzít na úřadě jen se dvěma svědky a bylo by :) .

PHV
Kecalka 468 příspěvků 12.01.19 19:46

@Karolinka99 tak účet máme roky společný, respektive máme každý svůj ale karty si tak nějak předáváme mezi sebou :lol: Ale pro peníze si ho fakt neberu :lol: :lol: :lol:

PHV
Kecalka 468 příspěvků 12.01.19 19:48

@ugluk Mám sice dlouhé bílé, ale žádná spodnice a obruč :lol: Jsou jednoduché, jen na prsou mají pár kamínků :nevim:

zrezlá plechovka
Kecalka 383 příspěvků 12.01.19 19:49
@PHV píše:
@zrezlá plechovka Já už jsem teď z toho zase úplně na prášky. Už prostě nevím co můžeme a co ne, a to jsme normálně dospělí, máme dceru a druhé mimi na cestě. Jsme spolu 8 let :nevim: a pořád si přijdu jak nesvéprávná pipina. To už jsem si vyslechla i o tom že bude jen oběd s rodiči, že jako proč nepozvu i babičky a tetičky atd.. Protože prostě nepozvu. Tečka. Mám se na vlastní svatbu těšit ale moje rodina mi to totálně kazí, jsem zase akorát vyklepaná s čím kdo bude mít problém.

Tak to bych viděla na ty montérky a k tomu pořádný úsměv. ;) Hoď ostatní za hlavu. Jednou se s tím začít musí.

rozand
Závislačka 4109 příspěvků 12.01.19 19:51

@PHV Faux-pas to je, ale to vam asi neva, tak o co jde?

LucaR
Povídálka 29 příspěvků 81 inzerátů 12.01.19 19:52

Taky jsme před svatbou poslouchali co a jak máme udělat :lol: ale udělali jsme si to podle sebe, jinak bylo řečeno, že se vezmeme jen se svědky a bude klid :mrgreen: měla jsem bordó červené krátké šaty a manžel bordó košili bez kravaty a černé kalhoty…nakonec se to líbilo všem :palec: a měli jsme obřad na radnici

Příspěvek upraven 12.01.19 v 19:53

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >