Tišnov, Kuřim a okolí

3845
21.3.06 11:22

Tišnov, Kuřim a okolí

Ahojky, mám ročního chlapečka Ríšu a bydlíme v Rohozci, jsme velmi společenští a jelikož tady v Rohozci těch maminek s dětmi okolo Ríšovýho věku moc není, tak se pokouším využít možnost najít další mamky a děti v okolí, kteří by za námi nebo my za nimi jezdili. Jsem z deníčku Jarňulek 2005, ale bohužel se moc srazíků nekoná. Tak doufám, že takhle někoho najdeme a díky za tuhle možnost.
Lída a Ríša rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3845
21.3.06 16:17

vůbec nikdo???? :cry: :cry: :?: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
21.1.11 13:24

Ahoj chtěla jsem se zeptat na aktivity (kam jít) s 18.měsíční dcerou,v Tišnově a okolí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
21.1.11 14:38

Tišnov-Kuřim a okolí…žádné aktivity pro maminu s dítkem? 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
21.1.11 15:15
:dance: :dance: :dance:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5077
21.1.11 16:50

Ahoj holky,
pokud se nepletu, je tam Dům dětí a mládeže, vedle gymplu a snad se tam pořádají i nějaké akce pro mrňata. A taky jezdí kamarádky plavat, ale netuším kam :nevim:
V Kuřimi je otevřený nový akvapark.
Musela bych se poptat kamarádek, co tam takhle s dětmi dělají… :lol:
Jo a ještě možná bývá nějaké cvičení s dětmi v sokole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
21.1.11 17:29
Laaja píše:
Ahoj holky,
pokud se nepletu, je tam Dům dětí a mládeže, vedle gymplu a snad se tam pořádají i nějaké akce pro mrňata. A taky jezdí kamarádky plavat, ale netuším kam :nevim:
V Kuřimi je otevřený nový akvapark.
Musela bych se poptat kamarádek, co tam takhle s dětmi dělají… :lol:
Jo a ještě možná bývá nějaké cvičení s dětmi v sokole.

Jééé někdo odepsal :potlesk: Mohla by ses teda poptat?Byla bych ti vděčná.Se s malou doma nudím :roll: :oops: to cvičení si nedovedu předstvit(malá má 18.měsíců) ale kdyby nic jiného nebylo tak snad beru i to :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5077
21.1.11 18:10

A dívala ses na stránky Tišnova? Třeba tam něco je…
poptám se a uvidím.
http://www.ddm-tisnov.cz/uvod/index.aspx
co toto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5077
21.1.11 19:14

Tak mám nové informace:
DDM je pro starší děti, cvičit se dá v SOkole až od 2,5let.
Jinak v tišnově je RC Studánka a každý den se tam něco dělá pro malé děti www.studanka-tisnov.cz
a plavání je nejlepší v Blansku http://klub-matysek.webnode.cz/…encu-a-deti/ , jinak Kuřim http://www.plavani-kurim.cz/
Snad to pomůže.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
irca dve holcicky
11.5.11 23:37

Ahojte urcite doporucuji plavani v Kurimi . Pl skola Bublinka - www.plavani-kurim.cz
Jsou tam skveli

• Nahlásit
  • Citovat
37
12.5.11 15:29

ahoj

já jsem taky z Tišnova :-D A mám chlapečka nar. v listopadu 2009 :-D V Tišnově je krásné MC :-D určitě zajděte je to tam moc fajn :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jaja22
16.2.12 11:52

ahojky

ahojky,maminky mam 15mesiční holčičku bydlime v tišnově kratce a nikoho tu nezname hledame nekoho na pokec a aby si mala mela s kym hrat.vubec nevim kam s malou zajit neznam to v tíšnově nevim vubec kde jsou nejaky akce s detma a tak:(jsme pořad zalezli doma:(pokud by se tady nejaka maminka našla ozvěte se diky jája:)

• Nahlásit
  • Citovat
402
2.3.12 12:32

ahoky nejaka maminka tišnov a okoli??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.12 13:05

ahoj našla,mám 9.měsíčního Jarečka,chlapa furt na služebkach a tak se bud nudime nebo běháme po rodinných navštěvách.bydlíme v tišnově nad školou-pod květnici.tak jestli chceš ozvi se avyrazime s dětma někam.Petra :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
10.3.12 18:51
petulka666 píše:
ahoj našla,mám 9.měsíčního Jarečka,chlapa furt na služebkach a tak se bud nudime nebo běháme po rodinných navštěvách.bydlíme v tišnově nad školou-pod květnici.tak jestli chceš ozvi se avyrazime s dětma někam.Petra :)

ahojky tak to jsme na tom stejne porad sami doma a navic jsme tu kratce pristehovany takze to tady v tisnove a okoli moc nezname

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama