Tišnov, Kuřim a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1962
27.3.14 01:23

Ahojky @Evullka a @Monikkaa ráda se s Vámi seznámím:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
625
27.3.14 18:37

:mavam: @didi81 Ahoj,
vidím, že máš dvě děti. Teď začalo být hezčí počasí, tak s dětmi chodím na hřiště. Je to hlídat jako pytel blech. Mám také dvě, synovi budou tři roky a malé za pár měsíců dva roky. Rádi vás poznáme. E s dětmi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1962
27.3.14 19:48

@Evullka No my jsme ted nachlazeni tak na hřiště nechodime jen prochazkujem. Jinak jedno hřiště mame za barákem takže az budem zdravy tak se s Vámi rádi seznámíme :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
28.3.14 11:45

@didi81 ahojky, já zatím ještě dítě nemám - ale ráda se seznámím. Tak se můžeme domluvit a dát sraz na nějakém hřišti nebo třeba v cukrárně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1962
28.3.14 14:21

@Monikkaa ahojky ted jsme nachlazení ale jak budeme zdravy tak se muzeme někde sejít ju budeme moc rádi ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
1.4.14 09:12

@didi81 tak to bylo super - však stačí jenom písnout.:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1962
1.4.14 13:36

@Monikkaa tento týden nic jsme samy doma bez muže tak jedeme do Brna k babičce a ten další bych mela cas pondělí, utery a patek tak jestli by ti nějaký den vyhovoval byla bych moc rada

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
3.4.14 09:34

@didi81 ahojky, vyhovovalo by mi úterý nebo pátek. V pondělí jsem objednaná k zubařce. Časově se přizpůsobím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1962
5.4.14 23:11

@Monikkaa no mala mi pořád kašle se toho nemůže nějak zbavit tak aby jsme te nenakazili. Vis co necháme to na ten patek a uvidíme. Doufám že to bude mit už dobry bych ti ještě dala vědět ju:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
8.4.14 09:23

@didi81 tak OK, necháme to na pátek - třeba ten kašel ustoupí:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
11.4.14 10:06

@didi81 ahojky, jak to s vámi vypadá už trochu ustoupil kašel?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.14 03:07

Ahojky, ja jsem z kurimy (bydlime tu 10 mesicu) a je mi 24 a dcerce 9 mesicu ;-) taky bych brala nekoho na pokec a kocarkovani tady ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
25.4.14 13:00

@Kikinka.Sofinka ahojky, tak to nejsme daleko věkově od sebe. Já mám 25 let a naše princezna by se měla narodit už za chvíli. Sice jsem z Tišnova, ale do Kuřimi občas jezdím. Tak se můžeme domluvit a pak jít na procházku nebo na kafe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.14 23:12

Tak to by bylo super ;-) radi vas pozname ;-) a jak se princezna bude jmenovat? A kdy se ma podivat na svet?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
27.4.14 22:54

@Kikinka.Sofinka Naše princezna se bude jmenovat Julie. Původně to měla být Sofie. Nakonec jsem trochu ustoupila, abychom byli oba s manželem spokojeni. Měla by na svět přijít již za chvíli a to 2.května.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová