Tlak mezi prsy

90
30.3.20 15:54

Tlak mezi prsy

Dobrý den, neměl někdo podobné věci? Již to trvá 3tyden možná déle tlak na hrudi nebo mezi prsy a občas se mi špatně nadechuje už nevím co to je a otravuje mě to :( byla jsem na pohotovosti dělali mi EKG a brali krev řekli že srdce atd mám vše v pořádku všechny výsledky vyšli v pořádku už nevím co s tím moc děkuji :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1215
30.3.20 16:04

Měla jsem to ze stresu před rokem, pomohla dva týdny odpočinku. Teď to přišlo zase s „koronavirem“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
30.3.20 16:06

To vypadá na „klasickou hrudní blokádu“, mívám taky ze stresu, i nevědomého..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
wei
31
30.3.20 16:07

Já měla taky pocit tlaku na hrudi a také se mi občas špatně dýchalo. Byl to kupodivu skříplý nerv. Pravděpodobně ze špatné polohy při spaní. Odeznělo mi to odhadem po 4 týdnech. Ale u Tebe to může být i něco jiného, uvidíš co napíšou jiní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2270
30.3.20 16:28

Měla jsem vloni na podzim a byl z toho zápal plic,,,jinak naprosto bezpříznakový, žádná teplota ani kašel, jen trošku bolest mezi prsy, objeven náhodně. Přeléčeno, ovšem tato bolest nikdy úplně nevymizela, vždycky se na pár dní ztratí, pak zase třeba jeden den to cítím. Ještě před Vánoci mi doktor řekl, že to může být mírný reflux a překyselení, tak mě to tam prostě tlačí,,, protože se mi jednou ulevilo po pastilce Rennie. Tak mi dal nějaký gastro tobolky, zobala jsem je cca měsíc a něco a opravdu ten tlak zmizel. Přestala jsem je zobat a zase se to občas vrací. Podle mně je to ale prostě psycho. Protože když jdu ven a nemyslím na to, tak je to ok, nebo v práci taky ok,,,cítím to vpodstatě jen doma, když se třeba nudím a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14167
30.3.20 16:37

@Sarka334 stres nebo skříplý nerv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
30.3.20 16:45

@tartaletka já to právě nikdy neměla a hodně mě to zaskočilo a s tou situaci co je teď je pravda že jsem na tom byla psychicky hodně špatně bojím se teď už to není takové ale ten strach tam pořád je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
30.3.20 16:49

@Anik máme to hodně podobné občas cítím i bolest mezi lopatkami jakoby na páteři… Když na to nemyslím a jsem myšlenkami jinde tak nic necítím ale teď jak jsem doma zavřená a tak tak neustále občas mám stav že mi přijde že nemůžu dýchat… Nechápu to :( už to trvá 3tydny a jsem z toho zoufalá a říkám si že to je něco horšího a pod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
30.3.20 16:51

@wei to by bylo super kdyby to byl nerv je fakt že cítím menší bolest mezi lopatkami občas jakoby na páteři :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
30.3.20 16:53

@Kolarkaa taky mi to bylo už řeceno že to mám že stresu je pravda že par týdnu zpět jsem měla z té situace co teď je hodně spatne stavy brečela jsem že se nám něco stane a pod… Už to není takové částečně jsem se uklidnila ale strach pořád mám :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
30.3.20 18:47

Já mívala taky tlak mezi prsy a mezi lopatkami. Bylo to nárazové, trvalo to třeba celý den a pak pár dní nic. Pak se to zase objevilo. špatně se mi dýchalo a hlavně při lehu na zádech.
Jako by mi někdo seděl na hrudníku.
no… nebyl to skříplý nerv, jak jsem si myslela, ale vyklubal se z toho problém se žlučníkem. :nevim:
Ale to se zjistilo, až jsem měla fakt akutní zánět a bolelo to tak moc (hrudník i mezi lopatkami), že jsem se potila, nemohla jsem dýchat a plazila se po zemi :( a myslela jsem, že umírám…
Takže to může být fakt asi cokoliv…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
30.3.20 19:00

@jiti81 no tak tedko jste mi udělala strach teda a nevím jestli teda nemám jít k tomu lékaři… Bojím se jít abych si domů ne přitáhla tu koronu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
30.3.20 19:02

@jiti81 vy jste nikde před tím než vás to takhle hodně chytlo u lékaře nebyla??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
30.3.20 19:25

@Sarka334 možná ti pomůže toto cvičení

https://www.facebook.com/…43868049311/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...