Tlak - stydké pysky

Anonymní
4.2.21 10:52

Tlak stydké pysky

Ahooj, už týden mám takový nepříjemný tlak zvenčí pochvy (jak jsou styd. pysky)
mám před menses a měla jsem ovulaci. nevíte co to může být? občas se mi to stávalo při ms, ale ještě ji nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.2.21 11:19

Mam úplně stejné problémy a vubec nevím co to může byt ale je to opravdu nepříjemné.

• Citovat
  • Nahlásit
957
4.2.21 11:19

Jsou to hormony. Já to mám v době ovulace, při ms a někdy dokonce od ovulace až do ms. Je to naprosto normální, nemusíš mít strach :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 11:21

@Markéta188 A jde to nějak zmírnit tu bolest? Nechci třeba brat úplně prášky ale je to fakticky nepříjemné, nedokážu sedet a ležet chvíli v klidu.

• Citovat
  • Nahlásit
957
4.2.21 11:26
@Anonymní píše:
@Markéta188 A jde to nějak zmírnit tu bolest? Nechci třeba brat úplně prášky ale je to fakticky nepříjemné, nedokážu sedet a ležet chvíli v klidu.

Bohužel. Já brala 11 let HA, takže jsem tohle neznala. Po vysazeni mi to začalo. Byla jsem už 3× na gyndě a závěr je takový, že 10% na tohle trpí a pomůže zase opět jen HA.
Neberu ji už 11 měsíců a za tu dobu jsem měla klid jen 2×. Doktorka mi řekla že se to věkem muže změnit. Někoho to trápí před dětmi a někoho zas naopak po dětech. Někdo s tím má problémy až v přechodu a někdo cely život. Já půl roku od ovulace do ms trpěla jak při ms. Sedět v klidu jsem taky nemohla. Pak jsem začala brát kotvicnik a macu v tabletkach a musím říct ze za ty 3 měsíce co to beru už to není taková hrůza, ale jestli to má na to vliv to nevím, každopádně mi to bylo doporučeno a nějaké zlepšení tam opravdu je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 11:47

@Markéta188 dekuju moc za rady 8o je to fakt otravne.. vzdycky jsem to mela jen při ms a ted uz od ovulace.. :? taky se ti stava ze to mas jak kdy? a antikoncepce by pomohla? jsem uz asi dva roky po vysazeni a nechce se mi do ni zase :? Ale tohle je fakt neprijemne..

• Citovat
  • Nahlásit
957
4.2.21 11:52
@Anonymní píše:
@Markéta188 dekuju moc za rady 8o je to fakt otravne.. vzdycky jsem to mela jen při ms a ted uz od ovulace.. :? taky se ti stava ze to mas jak kdy? a antikoncepce by pomohla? jsem uz asi dva roky po vysazeni a nechce se mi do ni zase :? Ale tohle je fakt neprijemne..

Jojooo, někdy to mám jen při ovulaci, někdy od ovulace až do ms a někdy mám cely měsíc klid a pak zase… je to tak různě.
Jelikož jsem brala antikoncepci dost dlouho a nikdy jsem při ni na to netrpěla, tak myslím že pomůže. Ale upřímně já HA nikdy nikomu doporučovat moc nebudu, protože mi trvá už rok se po ni dat do kupy, já si to raději protrpím, proto jsem nasadila ty bylinky. Ale to už je jen na tobě :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 12:02

@Markéta188 Moc děkuju :) tak HA neplanuju, brala jsem ji sice kratkou dobu, ale tak mě to všechno hodně rozhodila! zkusim kdyztak to, co doporučuješ! moc diky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat