Tlak v pochvě

Anonymni
28.5.08 19:58

Tlak v pochvě

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte čím může být způsobeno, že už několik dní cítím nepříjemný tlak v pochvě. Dnes jsem byla na preventivce a dr. říkal že je vše vpořádku. Ještě čekám na výsledky cytologie.
Tak nevím čím to může být.
Taky slabě špiním, může to být tou cytologií? Já po ní ještě nikdy nešpinila.

Děkuji moc za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
28.5.08 23:07

Tlak v pochvě teda netuším proč, ale po cytu taky špiním, jen ten jeden den, ani ne celý :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.5.08 19:11

Ahojky,
tak tlak v pochvě jsem měla také. Měla jsem pocit, jako by mi snad mělo něco vypadnout z dělohy. Takový docela silný a nepříjemný. Také mi na prohlídce Dr. nic nenašla a při popisování mých potíží jsem ji i docela pobavila a pak to samo tak nějak odeznělo. Tak jestli jsi podle Dr. o.k., tak ti to snad také samo přestane. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
8254
16.6.11 00:52

Škoda že sem taky dotyčná co se na něco zeptá také nenapíše jak to dopadlo a čím to bylo-nebo zda to přešlo samo apod.Třeba by to pak tomu co hledá odpověď na tu samou otázku pomohlo. :-(
Tak já už to zjistila-u mě to bylo páteří-bolest se přestěhovala jeden bod v kříži a jde to vzadu po noze až skoro ke kolenu-a vždy před a při menzes to bolí i „uvnitř“ :oops: .V nemocnici primář na to nepřišel-až má gynekoložka,která to prý měla také-tak to sem píšu,kdyby to někoho postihlo.Je to děs-a už mi to trápí 3 měsíce-asi to začalo špatným sezením u PC-již jsem zakoupila novou židli k PC a už musím k doktorce jelikož jsem doufala,že to přejde a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
8.4.12 12:42

Ahoj, oživuji toto téma ikdyž asi mé příčiny budou jiné. Dnes jsem 38+6 a už dva dny pocituju takový silný tlak v pochvě až to trochu někdy zaštípne/zabolí. Když to tam dole ohmatam, přijde mi jakoby oteklá, napnutá nevím jak přesněji to popsat. Myslíte, že by to mohlo být mimčo? Že by mohla už hlavičkou tlačit a tím ten tlak? Někdy mám i křížové bolesti. Jakoby lupnutí/píchnutí. Díky za každé reakce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
8.4.12 12:44

tak bych rekla,ze se mimco chysta,jak jde dolu tak tlaci.drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
8.4.12 13:26

Děkuju, a myslíš, že to značí, že každým dnem bych měla porodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
8.4.12 13:34

me tam dole taky vzdycky projela bolest,musela jsem se i na ulici zastavit.Dr mi rikal,ze jde maly dolu,tak to tlaci a rodila jsem asi po tydnu.A to jsem den pred porodem byla na kontrole,doktor me vysetril a s usmevem mi rekl,ze nahmatal vlasky :mrgreen: :mrgreen: no a rano se maly narodil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
9.4.12 22:01

@abidail určitě to může být mimčo, které tlačí dolů, pokud máš pocit, že jsi oteklá, tak to mohou být i varixy. To jsem měla celé druhé těhotenství a bolelo to pěkně. Takže nezbývá, než vydržet, naštěstí už ne moc dlouho ;) Drž se! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
10.4.12 10:15

No jo ty varixy mě nenapadly. No budu muset teda vydržet, doufám, že prdelka se nechá přemluvit a půjde už co nejdřív ven :lol: :lol: a díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama