menzes nebo spineni?

Anonymni
23.5.08 18:07

menzes nebo spineni?

Ahojky vsem,pred necelymi 3.mesici jsem byla pro zamlkle tehu na kyretazi.Prvni menzes prisel az po 6 nedeli,byl jiny,nez mivam,ale byla jsem za nej rada.Pak jsme se s tatou tulili a ja po styku dostala uz kalsicky menzes,ale mnohem silnejsi,nez mivam.Trval asi 4 dny a pak z hodiny na hodinu prestal.Den byl klid a zacala jsem opet spinit a dnes zase krvacet.Ne silne,ale preci.Jsem uz z toho hodne slaba,nesva a znervoznuje me to.Mam toto brat jako dalsi menzes nebo jeste jako krvaceni k tomu druhemu?Zasla bych k Dr,ale ma dovcu.Mela jste to nektera?Snazeni uz nechavame volny prubeh,ale koukam,ze to asi nebude jednoduche.Jinak jsem cely zivot mela menzes jako hodinky.Diky vsem za odpovedi.Jula

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

384
23.5.08 22:03

Ahojky,

já jsem sice nikdy na kyretáži nebyla (a doufám, že nebudu), ale takové špinění jsem zažila už dvakrát. Bylo to vždy následující cyklus, co jsem brala Utrogestan. Normálně jsem dostala menstruaci, pak mi skončila a do třech dnů začalo několikadenní špinění a následovalo pak krvácení (takže jsem měla hrozně krátký cyklus…cca 21dnů). Takže jsem se na ten utrogestan vyprdla a MS zase přichází za dýl, jen s delším špiněním před (ale to má asi spousta holek).

Držím pěstičky, aby se to u tebe uklidnilo, moc dobře vím, jak hrozně stresující je každé krvácení mimo termín MS. Už jsem z toho sama na prášky.

papa zelvoon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.16 18:14

spineny a problemy se zaludkem poradte prosim

Dobry den chtela bych se zeptat uz tyden mam problemy první dva dni mi bylo na zvraceni zbytek dnu mne bolel zaludek a motala se mi i hlava strida se mi v prubehu dne prujem se zacpou bolesty jako u pms a mam ted mit menstruaci ale misto ni jen spiním vložka čista jen na utreti svetla krev brala sem anti. krouzek ktery sem ted vysadila ve stejny den jak sem zacala spinit sem mnela nasadit krouzek ktery sem si uz nedala brala sem ji pul roku myslim ze je divne aby mi okamzite narusila menstruaci kdyz sem bravala prasky tak po vysazeni sem pul roku mnela upravenou menstruaci tohle mi prijde brzo nevim co semnou je nevim jestli cely tyden ta nevolnost byla kvuli pms ale nikdy mi nebyvalo takhle spatne od zaludku jen sem mnela zavrate u pms a nafoukle bricho jako ted a boles bricha nebo zad ale ten zaludek nevim jestli ma neco spolecneho s pms prosim o radu jestli treba lekary a jakemu obvodnej kvuli zaludku a zacpe stridave s prujmem nebo gyn. kvuli mes. ze neco je spatne nevim si rady na testy uz neverim nekolikrat sem mnela pozitivny ducha a u dr. nic s krevy taky nic tak uz nechci tam jit znovu naposled sem tam byla v unoru dokola jak kretenek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
14.8.16 19:19

@anonym1988 neporadím, protože se v tom ztrácím, a navíc mi z tvého písemného projevu krvácí oči… Každopádně pokud máš jakékoliv potíže, s kterými si nejsi jistá kam jít, běž k obvoďákovi a ten ti poradí (alespoň tohle jsem z toho pochopila).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama